Перейти до змісту
Порівняння Оновлено Вересень 2026

Goodyear Eagle F1 SuperSport vs Yokohama ADVAN Sport V105 — порівняння (Вересень 2026)

Наша відносна оцінка на 60% складається з об’єктивних даних тестів і на 40% — з відгуків власників, тож порівняти можна будь-які дві шини, навіть якщо їх ніколи не тестували разом.

Шина A Goodyear

Goodyear Eagle F1 SuperSport

Літні шини · Максимальна продуктивність

Goodyear Eagle F1 SuperSport tread pattern
Об’єктивно (60%)
80/100
17 професійних тестів
Власники (40%)
84/100
72 відгуки власників
Сухе покриття
88
Мокре покриття
81
Сніг
Комфорт
67
Шум
87
Зносостійкість
72
Керованість
91

Ціни змінюються щодня — перевірте у продавця для вашого розміру.

VS
Шина B Yokohama

Yokohama ADVAN Sport V105

Літні шини · Ультрависокопродуктивні

Yokohama ADVAN Sport V105 tread pattern
Об’єктивно (60%)
70/100
4 професійні тести
Власники (40%)
82/100
60 відгуків власників
Сухе покриття
77
Мокре покриття
81
Сніг
80
Комфорт
65
Шум
92
Зносостійкість
77
Керованість
83

Ціни змінюються щодня — перевірте у продавця для вашого розміру.

ВисновокНадто близько: Goodyear Eagle F1 SuperSport та Yokohama ADVAN Sport V105 відрізняються менш ніж на 2 бали. Goodyear Eagle F1 SuperSport краща за показниками: сухе покриття і керованість. Yokohama ADVAN Sport V105 краща за показниками: шум і зносостійкість.
Читати повністю

TireWheelGuide може отримувати комісію за покупки за посиланнями на цій сторінці.

Оцінки за категоріями

7 категорій поруч

Кожна смуга — відносна оцінка в цій категорії. Розгорніть плитку, щоб побачити результати тестів і оцінки власників.

Сухе покриття

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Eagle F1 SuperSport попереду на 11
A — Goodyear Eagle F1 SuperSport
88
B — Yokohama ADVAN Sport V105
77
Чому така оцінка
ДжерелоEagle F1 SuperSportADVAN Sport V105
Професійні тести (оцінка TWG) 83 68
Власники (Tire Rack) 89
Власники (Tyre Reviews) 95 90
Власники (SimpleTire) 100 93
Гальмування на сухому (% від найкращої) 99% 97%
Керованість на сухому (% від найкращої) 96% 98%

Мокре покриття

Вага: Важливо
Оцінка (0–100)
A — Goodyear Eagle F1 SuperSport
81
B — Yokohama ADVAN Sport V105
81
Чому така оцінка
ДжерелоEagle F1 SuperSportADVAN Sport V105
Професійні тести (оцінка TWG) 80 80
Власники (Tire Rack) 83
Власники (Tyre Reviews) 81 81
Власники (SimpleTire) 100 90
Гальмування на мокрому (% від найкращої) 89% 92%
Керованість на мокрому (% від найкращої) 88% 97%

Сніг

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100)
A — Goodyear Eagle F1 SuperSport
B — Yokohama ADVAN Sport V105
80
Чому така оцінка
ДжерелоEagle F1 SuperSportADVAN Sport V105
Власники (SimpleTire) 80

Комфорт

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Eagle F1 SuperSport попереду на 2
A — Goodyear Eagle F1 SuperSport
67
B — Yokohama ADVAN Sport V105
65
Чому така оцінка
ДжерелоEagle F1 SuperSportADVAN Sport V105
Професійні тести (оцінка TWG) 60 56
Власники (Tire Rack) 81
Власники (Tyre Reviews) 74 77
Власники (SimpleTire) 80 97

Шум

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) ADVAN Sport V105 попереду на 5
A — Goodyear Eagle F1 SuperSport
87
B — Yokohama ADVAN Sport V105
92
Чому така оцінка
ДжерелоEagle F1 SuperSportADVAN Sport V105
Професійні тести (оцінка TWG) 87 93
Власники (SimpleTire) 100 90

Зносостійкість

Вага: Важливо
Оцінка (0–100) ADVAN Sport V105 попереду на 5
A — Goodyear Eagle F1 SuperSport
72
B — Yokohama ADVAN Sport V105
77
Чому така оцінка
ДжерелоEagle F1 SuperSportADVAN Sport V105
Власники (Tire Rack) 69
Власники (Tyre Reviews) 71 76
Власники (SimpleTire) 93

Керованість

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Eagle F1 SuperSport попереду на 8
A — Goodyear Eagle F1 SuperSport
91
B — Yokohama ADVAN Sport V105
83
Чому така оцінка
ДжерелоEagle F1 SuperSportADVAN Sport V105
Власники (Tyre Reviews) 91 83
Власники (DriverReviews) 86 82

Оцінки коротко

Goodyear Eagle F1 SuperSport vs Yokohama ADVAN Sport V105: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяGoodyear Eagle F1 SuperSportYokohama ADVAN Sport V105
Відносна оцінка 80 79
Сухе покриття 88 77
Мокре покриття 81 81
Сніг 80
Комфорт 67 65
Шум 87 92
Зносостійкість 72 77
Керованість 91 83

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Налаштування

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому та зносостійкість за замовчуванням «Важливо» — саме їх покупці цінують найбільше. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються миттєво.

Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Перераховано
Загальна оцінка

Шина A

Шина B

До загальної оцінки входять лише категорії, для яких є дані про обидві шини.

Дані тестів

Професійні результати тестів, на яких базуються оцінки

Кожен результат показано у % від найкращої шини в цьому тесті. Рядки «Той самий тест» — найточніше порівняння: обидві шини вимірювали разом.

ДисциплінаКатегоріяШина AШина BΔОбидві?
Гальмування на сухому Сухе покриття 99% #2/9 · 2021 Auto Bild UUHP Summer Tyre Test 97% #8/16 · 2018 Test World Summer Tyre Test +1.9 Різні тести
Керованість на сухому Сухе покриття 96% #5/8 · The BEST Performance Summer Tyres for 2026 Tested! 98% #5/10 · 2020 Auto Bild UHP 19 inch Tyre Test -2.5 Різні тести
Опір коченню Ефективність 85% #8/8 · The BEST Performance Summer Tyres for 2026 Tested! 85% #10/10 · 2020 Auto Bild UHP 19 inch Tyre Test -0 Різні тести
Шум Інші 98% #3/8 · The BEST Performance Summer Tyres for 2026 Tested! 99% #8/9 · 2022/23 Tyre Reviews 17 Inch Summer Tyre Test -0.8 Різні тести
Ціна Інші 87% #11/13 · 2021 Tyre Reviews UHP Summer Tyre Test 68% #6/10 · 2020 Auto Bild UHP 19 inch Tyre Test +18.4 Різні тести
Загальне місце Загалом 25% #4/8 · The BEST Performance Summer Tyres for 2026 Tested! 8% #13/16 · 2018 Test World Summer Tyre Test +17.3 Різні тести
Поздовжнє аквапланування Прямо 100% #1/9 · 2021 Auto Bild UUHP Summer Tyre Test 98% #7/9 · 2022/23 Tyre Reviews 17 Inch Summer Tyre Test +2.2 Різні тести
Суб. комфорт Суб. 83% #2/3 · Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 vs SuperSport vs SuperSport R 80% #9/9 · 2022/23 Tyre Reviews 17 Inch Summer Tyre Test +3.3 Різні тести
Суб. керованість на сухому Суб. 100% #1/9 · 2025 EVO Summer Tyre Test 60% #10/16 · 2018 Test World Summer Tyre Test +40 Різні тести
Суб. керованість на мокрому Суб. 100% #1/8 · 2019 Tyre Reviews UHP Summer Tyre Test 80% #9/16 · 2018 Test World Summer Tyre Test +20 Різні тести
Гальмування на мокрому Мокре покриття 89% #5/9 · 2021 EVO Summer Tyre Test 92% #16/16 · 2018 Test World Summer Tyre Test -3.3 Різні тести
Керованість на мокрому Мокре покриття 88% #3/8 · The BEST Performance Summer Tyres for 2026 Tested! 97% #6/9 · 2022/23 Tyre Reviews 17 Inch Summer Tyre Test -8.9 Різні тести
Від власників

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників на сайтах магазинів та оглядів — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Goodyear Eagle F1 SuperSport

The Goodyear Eagle F1 SuperSport is widely regarded as a high-performance, track-capable tire that offers exceptional dry grip, precise steering feedback, and excellent value compared to premium competitors like the Michelin Pilot Sport 4S. While it excels in spirited driving and handling, some users report a firmer ride, increased road noise, and inconsistent performance in cold or damp conditions, with tread wear varying significantly based on vehicle torque and driving style.

Плюси

  • Exceptional dry grip and cornering stability
  • Direct and communicative steering feedback
  • Strong value proposition compared to Michelin and Continental alternatives
  • Impressive wet weather performance for a UUHP tire
  • Robust sidewall construction providing high-speed stability

Мінуси

  • Increased road noise and NVH compared to comfort-oriented tires
  • Performance drop-off in cold temperatures or damp conditions
  • Tread wear can be rapid on high-torque or track-heavy applications
  • Stiffer ride quality may be perceived as harsh on poor road surfaces
  • Occasional reports of overnight flat-spotting

Спостереження

  • Users with high-torque FWD hot hatches noted excellent traction off the line but reported faster front-tire wear.
  • Drivers switching from factory run-flat tires consistently reported significant improvements in comfort, steering feel, and overall grip.
  • Performance varies by manufacturer-specific OE markings (e.g., Audi vs. BMW spec), with some users noting differences in sidewall stiffness and compound behavior.
Шина B Yokohama ADVAN Sport V105

The Yokohama Advan Sport V105 is widely regarded as a high-performance summer tire that excels in dry handling, steering responsiveness, and wet-weather confidence. While many users praise its balanced nature and value compared to premium rivals, some report concerns regarding tread longevity and noise levels, particularly as the tires age.

Плюси

  • Excellent dry road grip and cornering stability
  • Strong wet-weather performance and hydroplaning resistance
  • High level of steering feedback and turn-in precision
  • Competitive pricing compared to other flagship performance brands
  • Predictable handling characteristics at the limit

Мінуси

  • Faster-than-average tread wear, especially under spirited driving
  • Increased road noise reported by some users
  • Performance drop-off in freezing temperatures and snow
  • Occasional 'flat-spotting' or vibration after the vehicle has been stationary for extended periods

Спостереження

  • Owners of lightweight sports cars like the Mazda MX-5 report excellent handling balance and longevity, often citing the tire as an ideal OE-style replacement.
  • Drivers of high-torque, rear-wheel-drive sedans (e.g., BMW 5-series, Audi S4) note that while grip is impressive, rear tire wear is significantly accelerated compared to front tires.
  • Some users with larger luxury sedans noted that the tire's 'firm' construction can lead to a harsher ride over small road imperfections.
Характеристики

Характеристики поруч

Параметр A · Goodyear Eagle F1 SuperSport B · Yokohama ADVAN Sport V105
КатегоріяЛітні шини · Максимальна продуктивністьЛітні шини · Ультрависокопродуктивні
Тип автоPassenger Car / CrossoverPassenger Car / Crossover
Доступні розміри1910
Діаметри дисків18″ – 23″16″ – 22″
Глибина протектора7 - 10/32″7,1 mm (9/32″)
UTQG080 - 300 A - AA A240 A A
БоковинаBlack Side Wall - Serrated Black LetteringBlackwall
Макс. тиск50 - 51 psi3,5 bar (51 psi)
Підсумок

Яку ж купити?

Goodyear

Yokohama

Надто близько: Goodyear Eagle F1 SuperSport та Yokohama ADVAN Sport V105 відрізняються менш ніж на 2 бали. Goodyear Eagle F1 SuperSport краща за показниками: сухе покриття і керованість. Yokohama ADVAN Sport V105 краща за показниками: шум і зносостійкість.

Обирайте шину A Вам потрібне максимальне зчеплення на сухій дорозі

Goodyear Eagle F1 SuperSport має 88 проти 77 у категорії «сухе покриття».

Обирайте шину A Вам подобається гостра, чуйна керованість

Goodyear Eagle F1 SuperSport має 91 проти 83 у категорії «керованість».

Обирайте шину B Вам потрібен тихіший салон

Yokohama ADVAN Sport V105 має 92 проти 87 у категорії «шум».

Обирайте шину B Вам потрібен найдовший ресурс протектора

Yokohama ADVAN Sport V105 має 77 проти 72 у категорії «зносостійкість».

Шина A · Goodyear Eagle F1 SuperSport
Шина B · Yokohama ADVAN Sport V105

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму), нормовані відносно найкращої шини в кожному тесті з більшою вагою новіших тестів. 40% — тисячі відгуків власників із сайтів магазинів і оглядів. Якщо для шини є лише одне з джерел, ми використовуємо його і про це повідомляємо.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку.