Перейти до змісту
Порівняння Оновлено Вересень 2026

Continental ContiSportContact 5 SUV vs Yokohama ADVAN Sport V105 — порівняння (Вересень 2026)

Наша відносна оцінка на 60% складається з об’єктивних даних тестів і на 40% — з відгуків власників, тож порівняти можна будь-які дві шини, навіть якщо їх ніколи не тестували разом.

Шина A Continental

Continental ContiSportContact 5 SUV

Літні шини · Ультрависокопродуктивні

Continental ContiSportContact 5 SUV tread pattern
Об’єктивно (60%)
73/100
1 професійний тест
Власники (40%)
78/100
53 відгуки власників
Сухе покриття
95
Мокре покриття
91
Сніг
93
Комфорт
78
Шум
67
Зносостійкість
65
Керованість
81

Ціни змінюються щодня — перевірте у продавця для вашого розміру.

VS
Шина B Yokohama

Yokohama ADVAN Sport V105

Літні шини · Ультрависокопродуктивні

Yokohama ADVAN Sport V105 tread pattern
Об’єктивно (60%)
70/100
4 професійні тести
Власники (40%)
82/100
60 відгуків власників
Сухе покриття
77
Мокре покриття
81
Сніг
80
Комфорт
65
Шум
92
Зносостійкість
77
Керованість
83

Ціни змінюються щодня — перевірте у продавця для вашого розміру.

ВисновокПереможець: Continental ContiSportContact 5 SUV — краща за показниками: сухе покриття, сніг і комфорт. Обирайте Yokohama ADVAN Sport V105, якщо для вас найважливіше: шум і зносостійкість.
Читати повністю

TireWheelGuide може отримувати комісію за покупки за посиланнями на цій сторінці.

Оцінки за категоріями

7 категорій поруч

Кожна смуга — відносна оцінка в цій категорії. Розгорніть плитку, щоб побачити результати тестів і оцінки власників.

Сухе покриття

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) ContiSportContact 5 SUV попереду на 18
A — Continental ContiSportContact 5 SUV
95
B — Yokohama ADVAN Sport V105
77
Чому така оцінка
ДжерелоContiSportContact 5 SUVADVAN Sport V105
Професійні тести (оцінка TWG) 100 68
Власники (Tire Rack) 78 89
Власники (Tyre Reviews) 84 90
Власники (SimpleTire) 93
Гальмування на сухому (% від найкращої) 100% 92%
Керованість на сухому (% від найкращої) 100% 98%

Мокре покриття

Вага: Важливо
Оцінка (0–100) ContiSportContact 5 SUV попереду на 10
A — Continental ContiSportContact 5 SUV
91
B — Yokohama ADVAN Sport V105
81
Чому така оцінка
ДжерелоContiSportContact 5 SUVADVAN Sport V105
Професійні тести (оцінка TWG) 96 80
Власники (Tire Rack) 70 83
Власники (Tyre Reviews) 80 81
Власники (SimpleTire) 90
Гальмування на мокрому (% від найкращої) 99% 83%
Керованість на мокрому (% від найкращої) 100% 99%

Сніг

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) ContiSportContact 5 SUV попереду на 13
A — Continental ContiSportContact 5 SUV
93
B — Yokohama ADVAN Sport V105
80
Чому така оцінка
ДжерелоContiSportContact 5 SUVADVAN Sport V105
Власники (SimpleTire) 80

Комфорт

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) ContiSportContact 5 SUV попереду на 13
A — Continental ContiSportContact 5 SUV
78
B — Yokohama ADVAN Sport V105
65
Чому така оцінка
ДжерелоContiSportContact 5 SUVADVAN Sport V105
Професійні тести (оцінка TWG) 56
Власники (Tire Rack) 63 81
Власники (Tyre Reviews) 70 77
Власники (SimpleTire) 97

Шум

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) ADVAN Sport V105 попереду на 25
A — Continental ContiSportContact 5 SUV
67
B — Yokohama ADVAN Sport V105
92
Чому така оцінка
ДжерелоContiSportContact 5 SUVADVAN Sport V105
Професійні тести (оцінка TWG) 46 93
Власники (SimpleTire) 90

Зносостійкість

Вага: Важливо
Оцінка (0–100) ADVAN Sport V105 попереду на 12
A — Continental ContiSportContact 5 SUV
65
B — Yokohama ADVAN Sport V105
77
Чому така оцінка
ДжерелоContiSportContact 5 SUVADVAN Sport V105
Власники (Tire Rack) 42 69
Власники (Tyre Reviews) 54 76
Власники (SimpleTire) 93

Керованість

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) ADVAN Sport V105 попереду на 2
A — Continental ContiSportContact 5 SUV
81
B — Yokohama ADVAN Sport V105
83
Чому така оцінка
ДжерелоContiSportContact 5 SUVADVAN Sport V105
Власники (Tyre Reviews) 81 83
Власники (DriverReviews) 82

Оцінки коротко

Continental ContiSportContact 5 SUV vs Yokohama ADVAN Sport V105: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяContinental ContiSportContact 5 SUVYokohama ADVAN Sport V105
Відносна оцінка 81 79
Сухе покриття 95 77
Мокре покриття 91 81
Сніг 93 80
Комфорт 78 65
Шум 67 92
Зносостійкість 65 77
Керованість 81 83

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Налаштування

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому та зносостійкість за замовчуванням «Важливо» — саме їх покупці цінують найбільше. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються миттєво.

Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Перераховано
Загальна оцінка

Шина A

Шина B

Дані тестів

Професійні результати тестів, на яких базуються оцінки

Кожен результат показано у % від найкращої шини в цьому тесті. Рядки «Той самий тест» — найточніше порівняння: обидві шини вимірювали разом.

ДисциплінаКатегоріяШина AШина BΔОбидві?
Гальмування на сухому Сухе покриття 100% #1/8 · 2018 All Road 265/60 R18 4x4 Tyre Test 92% #8/10 · 2020 Auto Bild UHP 19 inch Tyre Test +8.1 Різні тести
Керованість на сухому Сухе покриття 100% #1/8 · 2018 All Road 265/60 R18 4x4 Tyre Test 98% #5/10 · 2020 Auto Bild UHP 19 inch Tyre Test +1.8 Різні тести
Опір коченню Ефективність 98% #2/8 · 2018 All Road 265/60 R18 4x4 Tyre Test 85% #10/10 · 2020 Auto Bild UHP 19 inch Tyre Test +13.8 Різні тести
Шум Інші 96% #4/8 · 2018 All Road 265/60 R18 4x4 Tyre Test 100% #15/16 · 2018 Test World Summer Tyre Test -3.6 Різні тести
Ціна Інші 100% #7/8 · 2018 All Road 265/60 R18 4x4 Tyre Test 68% #6/10 · 2020 Auto Bild UHP 19 inch Tyre Test +31.8 Різні тести
Загальне місце Загалом 100% #1/8 · 2018 All Road 265/60 R18 4x4 Tyre Test 4% #26/49 · 2020 Tyre Market Overview Braking Test +96.2 Різні тести
Поздовжнє аквапланування Прямо 96% #6/8 · 2018 All Road 265/60 R18 4x4 Tyre Test 94% #4/10 · 2020 Auto Bild UHP 19 inch Tyre Test +1.2 Різні тести
Гальмування на мокрому Мокре покриття 99% #2/8 · 2018 All Road 265/60 R18 4x4 Tyre Test 83% #29/49 · 2020 Tyre Market Overview Braking Test +16.5 Різні тести
Керованість на мокрому Мокре покриття 100% #1/8 · 2018 All Road 265/60 R18 4x4 Tyre Test 99% #4/10 · 2020 Auto Bild UHP 19 inch Tyre Test +1.4 Різні тести
Від власників

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників на сайтах магазинів та оглядів — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Continental ContiSportContact 5 SUV

The Continental ContiSportContact 5 SUV is widely praised for its high-performance handling, superior wet and dry grip, and refined ride comfort. However, a significant portion of the user base reports dissatisfaction regarding rapid tread wear, with many owners of mid-to-large SUVs experiencing premature replacement intervals.

Плюси

  • Exceptional wet and dry braking performance
  • High levels of steering precision and handling confidence
  • Quiet and comfortable ride quality
  • Strong traction and stability during spirited driving

Мінуси

  • Rapid tread wear, particularly on heavier SUV models
  • High price point relative to the total mileage achieved
  • Increased road noise as the tread wears down
  • Soft rubber compound prone to puncture damage

Спостереження

  • Owners of mid-size SUVs like the Hyundai Tucson, VW Tiguan, and Ford Edge frequently report premature wear, often requiring replacement under 15,000 miles.
  • High-performance vehicle owners (e.g., BMW X5) report better longevity and satisfaction, suggesting the tire performs best when matched with specific high-performance chassis tuning.
  • Run-flat variants are noted for a firmer ride and increased noise compared to standard versions.
Шина B Yokohama ADVAN Sport V105

The Yokohama Advan Sport V105 is widely regarded as a high-performance summer tire that excels in dry handling, steering responsiveness, and wet-weather confidence. While many users praise its balanced nature and value compared to premium rivals, some report concerns regarding tread longevity and noise levels, particularly as the tires age.

Плюси

  • Excellent dry road grip and cornering stability
  • Strong wet-weather performance and hydroplaning resistance
  • High level of steering feedback and turn-in precision
  • Competitive pricing compared to other flagship performance brands
  • Predictable handling characteristics at the limit

Мінуси

  • Faster-than-average tread wear, especially under spirited driving
  • Increased road noise reported by some users
  • Performance drop-off in freezing temperatures and snow
  • Occasional 'flat-spotting' or vibration after the vehicle has been stationary for extended periods

Спостереження

  • Owners of lightweight sports cars like the Mazda MX-5 report excellent handling balance and longevity, often citing the tire as an ideal OE-style replacement.
  • Drivers of high-torque, rear-wheel-drive sedans (e.g., BMW 5-series, Audi S4) note that while grip is impressive, rear tire wear is significantly accelerated compared to front tires.
  • Some users with larger luxury sedans noted that the tire's 'firm' construction can lead to a harsher ride over small road imperfections.
Характеристики

Характеристики поруч

Параметр A · Continental ContiSportContact 5 SUV B · Yokohama ADVAN Sport V105
КатегоріяЛітні шини · УльтрависокопродуктивніЛітні шини · Ультрависокопродуктивні
Тип автоПозашляховик і 4x4Passenger Car / Crossover
Доступні розміри10
Діаметри дисків16″ – 22″
Глибина протектора7,1 mm (9/32″)
UTQG240 A A
БоковинаBlackwall
Макс. тиск3,5 bar (51 psi)
Підсумок

Яку ж купити?

Continental

Yokohama

Переможець: Continental ContiSportContact 5 SUV — краща за показниками: сухе покриття, сніг і комфорт. Обирайте Yokohama ADVAN Sport V105, якщо для вас найважливіше: шум і зносостійкість.

Обирайте шину B Вам потрібен тихіший салон

Yokohama ADVAN Sport V105 має 92 проти 67 у категорії «шум».

Обирайте шину A Вам потрібне максимальне зчеплення на сухій дорозі

Continental ContiSportContact 5 SUV має 95 проти 77 у категорії «сухе покриття».

Обирайте шину A Ви їздите сніжними зимами

Continental ContiSportContact 5 SUV має 93 проти 80 у категорії «сніг».

Обирайте шину A Вам потрібна максимальна комфортність

Continental ContiSportContact 5 SUV має 78 проти 65 у категорії «комфорт».

Шина A · Continental ContiSportContact 5 SUV
Шина B · Yokohama ADVAN Sport V105

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму), нормовані відносно найкращої шини в кожному тесті з більшою вагою новіших тестів. 40% — тисячі відгуків власників із сайтів магазинів і оглядів. Якщо для шини є лише одне з джерел, ми використовуємо його і про це повідомляємо.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку.