Перейти до змісту
Порівняння Оновлено Вересень 2026

Hankook Ventus ST vs Sumitomo HTR A/S P02 — порівняння (Вересень 2026)

Наша відносна оцінка на 60% складається з об’єктивних даних тестів і на 40% — з відгуків власників, тож порівняти можна будь-які дві шини, навіть якщо їх ніколи не тестували разом.

Шина A Hankook

Hankook Ventus ST

Літні шини · Високопродуктивні

Hankook Ventus ST tread pattern
Об’єктивно (60%)
72/100
1 професійний тест
Власники (40%)
87/100
46 відгуків власників
Сухе покриття
86
Мокре покриття
91
Сніг
76
Комфорт
86
Шум
67
Зносостійкість
89
Керованість
84

Ціни змінюються щодня — перевірте у продавця для вашого розміру.

VS
Sumitomo HTR A/S P02 tread pattern
Об’єктивно (60%)
–/100
Даних тестів ще немає
Власники (40%)
67/100
2 відгуки власників
Сухе покриття
80
Мокре покриття
75
Сніг
70
Комфорт
50
Шум
–
Зносостійкість
90
Керованість
75

Ціни змінюються щодня — перевірте у продавця для вашого розміру.

ВисновокПереможець: Hankook Ventus ST — краща за показниками: комфорт, мокре покриття і керованість. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії.
Читати повністю

TireWheelGuide може отримувати комісію за покупки за посиланнями на цій сторінці.

Оцінки за категоріями

7 категорій поруч

Кожна смуга — відносна оцінка в цій категорії. Розгорніть плитку, щоб побачити результати тестів і оцінки власників.

Сухе покриття

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Ventus ST попереду на 6
A — Hankook Ventus ST
86
B — Sumitomo HTR A/S P02
80
Чому така оцінка
ДжерелоVentus STHTR A/S P02
Професійні тести (оцінка TWG) 84 –
Власники (Tyre Reviews) 89 80

Мокре покриття

Вага: Важливо
Оцінка (0–100) Ventus ST попереду на 16
A — Hankook Ventus ST
91
B — Sumitomo HTR A/S P02
75
Чому така оцінка
ДжерелоVentus STHTR A/S P02
Професійні тести (оцінка TWG) 95 –
Власники (Tyre Reviews) 83 75

Сніг

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Ventus ST попереду на 6
A — Hankook Ventus ST
76
B — Sumitomo HTR A/S P02
70
Чому така оцінка
ДжерелоVentus STHTR A/S P02
Власники (Tyre Reviews) – 70

Комфорт

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Ventus ST попереду на 36
A — Hankook Ventus ST
86
B — Sumitomo HTR A/S P02
50
Чому така оцінка
ДжерелоVentus STHTR A/S P02
Власники (Tyre Reviews) 85 50

Шум

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100)
A — Hankook Ventus ST
67
B — Sumitomo HTR A/S P02
–
Чому така оцінка
ДжерелоVentus STHTR A/S P02
Професійні тести (оцінка TWG) 51 –

Зносостійкість

Вага: Важливо
Оцінка (0–100) HTR A/S P02 попереду на 1
A — Hankook Ventus ST
89
B — Sumitomo HTR A/S P02
90
Чому така оцінка
ДжерелоVentus STHTR A/S P02
Власники (Tyre Reviews) 91 90

Керованість

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Ventus ST попереду на 9
A — Hankook Ventus ST
84
B — Sumitomo HTR A/S P02
75
Чому така оцінка
ДжерелоVentus STHTR A/S P02
Власники (Tyre Reviews) 84 75

Оцінки коротко

Hankook Ventus ST vs Sumitomo HTR A/S P02: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяHankook Ventus STSumitomo HTR A/S P02
Відносна оцінка 86 75
Сухе покриття 86 80
Мокре покриття 91 75
Сніг 76 70
Комфорт 86 50
Шум 67 –
Зносостійкість 89 90
Керованість 84 75

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Налаштування

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому та зносостійкість за замовчуванням «Важливо» — саме їх покупці цінують найбільше. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються миттєво.

Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Перераховано
Загальна оцінка

Шина A

Шина B

До загальної оцінки входять лише категорії, для яких є дані про обидві шини.

Від власників

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників на сайтах магазинів та оглядів — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Hankook Ventus ST

The Hankook Ventus ST is widely regarded as a high-value, durable tire that frequently outperforms more expensive premium brands in both longevity and road noise. While the vast majority of users report excellent dry and wet traction on heavy SUVs and performance trucks, a small minority of users experienced issues with wet-weather handling and road noise as the tread wears down.

Плюси

  • Exceptional tread life and durability compared to premium competitors
  • Low road noise levels and high ride comfort
  • Strong dry and wet traction for heavy, high-torque vehicles
  • High value-for-money proposition
  • Consistent performance across a wide range of SUV and truck applications

Мінуси

  • Increased road noise as the tire reaches the end of its tread life
  • Potential for reduced wet-weather feedback or 'skating' in heavy standing water
  • Inconsistent availability across different retail markets
  • Some reports of hard ride quality if tire pressure is not properly managed

Спостереження

  • Users with high-torque, heavy SUVs (e.g., Jeep Grand Cherokee, Range Rover) consistently report superior longevity compared to Pirelli or Continental alternatives.
  • Owners of high-performance trucks (e.g., F-150, Dodge Charger) note improved stability and reduced rear-end spin compared to factory-fitted tires.
  • Drivers running 22-inch low-profile configurations report surprisingly good comfort levels despite the reduced sidewall.
Шина B Sumitomo HTR A/S P02

The Sumitomo H/TR AS P02 is generally regarded as a durable, high-value all-season tire that offers reliable longevity and competent performance in varied weather conditions. While users appreciate its impressive tread life and snow capability, some note a lack of steering responsiveness and a firmer ride quality compared to premium alternatives.

Плюси

  • Exceptional tread longevity exceeding 40,000 miles
  • Reliable traction in light snow conditions
  • Strong value proposition for the price point
  • Solid upgrade over worn-out winter or budget tires

Мінуси

  • Noticeable delay in steering turn-in response
  • Compound loses grip and responsiveness as the tire ages
  • Ride comfort is perceived as somewhat harsh or stiff

Спостереження

  • Users report consistent high-mileage performance, with tread depth remaining viable well past the 40,000-mile mark.
Характеристики

Характеристики поруч

Параметр A · Hankook Ventus ST B · Sumitomo HTR A/S P02
КатегоріяЛітні шини · Високопродуктивні—
Тип автоПозашляховик і 4x4—
Підсумок

Яку ж купити?

Hankook

Sumitomo

Переможець: Hankook Ventus ST — краща за показниками: комфорт, мокре покриття і керованість. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії.

Обирайте шину A Вам потрібна максимальна комфортність

Hankook Ventus ST має 86 проти 50 у категорії «комфорт».

Обирайте шину A Ваш пріоритет — безпека на мокрій дорозі

Hankook Ventus ST має 91 проти 75 у категорії «мокре покриття».

Обирайте шину A Вам подобається гостра, чуйна керованість

Hankook Ventus ST має 84 проти 75 у категорії «керованість».

Обирайте шину A Вам потрібне максимальне зчеплення на сухій дорозі

Hankook Ventus ST має 86 проти 80 у категорії «сухе покриття».

Шина A · Hankook Ventus ST
Шина B · Sumitomo HTR A/S P02

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму), нормовані відносно найкращої шини в кожному тесті з більшою вагою новіших тестів. 40% — тисячі відгуків власників із сайтів магазинів і оглядів. Якщо для шини є лише одне з джерел, ми використовуємо його і про це повідомляємо.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку.