Перейти до змісту
Порівняння Оновлено Вересень 2026

Bridgestone Potenza RE 71RS vs Pirelli P Zero Trofeo R — порівняння (Вересень 2026)

Наша відносна оцінка на 60% складається з об’єктивних даних тестів і на 40% — з відгуків власників, тож порівняти можна будь-які дві шини, навіть якщо їх ніколи не тестували разом.

Шина A Bridgestone

Bridgestone Potenza RE 71RS

Літні шини · Трек і змагання

Bridgestone Potenza RE 71RS tread pattern
Об’єктивно (60%)
90/100
3 професійні тести
Власники (40%)
90/100
450 відгуків власників
Сухе покриття
93
Мокре покриття
88
Комфорт
75
Шум
70
Зносостійкість
71
Керованість
97

Ціни змінюються щодня — перевірте у продавця для вашого розміру.

VS
Шина B Pirelli

Pirelli P Zero Trofeo R

Літні шини · Трек і змагання

Pirelli P Zero Trofeo R tread pattern
Об’єктивно (60%)
77/100
5 професійних тестів
Власники (40%)
79/100
3 відгуки власників
Сухе покриття
91
Мокре покриття
67
Комфорт
65
Шум
45
Зносостійкість
68
Керованість
93

Ціни змінюються щодня — перевірте у продавця для вашого розміру.

ВисновокПереможець: Bridgestone Potenza RE 71RS — краща за показниками: шум, мокре покриття і комфорт. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії.
Читати повністю

TireWheelGuide може отримувати комісію за покупки за посиланнями на цій сторінці.

Оцінки за категоріями

6 категорій поруч

Кожна смуга — відносна оцінка в цій категорії. Розгорніть плитку, щоб побачити результати тестів і оцінки власників.

Сухе покриття

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Potenza RE 71RS попереду на 2
A — Bridgestone Potenza RE 71RS
93
B — Pirelli P Zero Trofeo R
91
Чому така оцінка
ДжерелоPotenza RE 71RSP Zero Trofeo R
Професійні тести (оцінка TWG) 92 86
Власники (Tire Rack) 95 92
Власники (Tyre Reviews) 95 100
Власники (SimpleTire) 100 –
Гальмування на сухому (% від найкращої) 100% 82%
Керованість на сухому (% від найкращої) 99% 98%

Мокре покриття

Вага: Важливо
Оцінка (0–100) Potenza RE 71RS попереду на 21
A — Bridgestone Potenza RE 71RS
88
B — Pirelli P Zero Trofeo R
67
Чому така оцінка
ДжерелоPotenza RE 71RSP Zero Trofeo R
Професійні тести (оцінка TWG) 100 74
Власники (Tire Rack) 70 48
Власники (Tyre Reviews) 75 60
Власники (SimpleTire) 100 –
Гальмування на мокрому (% від найкращої) 100% 86%

Комфорт

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Potenza RE 71RS попереду на 10
A — Bridgestone Potenza RE 71RS
75
B — Pirelli P Zero Trofeo R
65
Чому така оцінка
ДжерелоPotenza RE 71RSP Zero Trofeo R
Власники (Tire Rack) 75 81
Власники (Tyre Reviews) 61 60
Власники (SimpleTire) 70 –

Шум

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Potenza RE 71RS попереду на 25
A — Bridgestone Potenza RE 71RS
70
B — Pirelli P Zero Trofeo R
45
Чому така оцінка
ДжерелоPotenza RE 71RSP Zero Trofeo R
Професійні тести (оцінка TWG) – 45
Власники (SimpleTire) 70 –

Зносостійкість

Вага: Важливо
Оцінка (0–100) Potenza RE 71RS попереду на 3
A — Bridgestone Potenza RE 71RS
71
B — Pirelli P Zero Trofeo R
68
Чому така оцінка
ДжерелоPotenza RE 71RSP Zero Trofeo R
Власники (Tire Rack) 71 62
Власники (Tyre Reviews) 67 70
Власники (SimpleTire) 70 –

Керованість

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Potenza RE 71RS попереду на 4
A — Bridgestone Potenza RE 71RS
97
B — Pirelli P Zero Trofeo R
93
Чому така оцінка
ДжерелоPotenza RE 71RSP Zero Trofeo R
Власники (Tyre Reviews) 97 93

Оцінки коротко

Bridgestone Potenza RE 71RS vs Pirelli P Zero Trofeo R: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяBridgestone Potenza RE 71RSPirelli P Zero Trofeo R
Відносна оцінка 82 71
Сухе покриття 93 91
Мокре покриття 88 67
Комфорт 75 65
Шум 70 45
Зносостійкість 71 68
Керованість 97 93

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Налаштування

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому та зносостійкість за замовчуванням «Важливо» — саме їх покупці цінують найбільше. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються миттєво.

Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Перераховано
Загальна оцінка

Шина A

Шина B

Дані тестів

Професійні результати тестів, на яких базуються оцінки

Кожен результат показано у % від найкращої шини в цьому тесті. Рядки «Той самий тест» — найточніше порівняння: обидві шини вимірювали разом.

ДисциплінаКатегоріяШина AШина BΔОбидві?
Гальмування на сухому Сухе покриття 100% #1/3 · 2025 AutoView Extreme Performance Tyre Test 82% #5/5 · 2019 17 inch Track Day Tyre Test +17.7 Різні тести
Керованість на сухому Сухе покриття 99% #1/3 · 2025 AutoView Extreme Performance Tyre Test 98% #1/5 · 2019 17 inch Track Day Tyre Test +0.2 Різні тести
Загальне місце Загалом 33% #3/3 · Bridgestone Potenza Sport vs Potenza Race vs RE-71RS 50% #2/4 · 2022 Track Day Tyre Test -16.7 Різні тести
Суб. керованість на сухому Суб. 95% #3/3 · Michelin Pilot Sport Cup 2 R vs Hoosier TrackAttack Pro vs Bridgestone Potenza RE71 RS 90% #2/5 · 2019 17 inch Track Day Tyre Test +5 Різні тести
Гальмування на мокрому Мокре покриття 100% #1/3 · 2025 AutoView Extreme Performance Tyre Test 86% #3/4 · 2022 Track Day Tyre Test +14 Різні тести
Від власників

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників на сайтах магазинів та оглядів — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Bridgestone Potenza RE 71RS

The Bridgestone Potenza RE-71RS is widely regarded as a benchmark in the 'super 200tw' category, offering exceptional dry grip, sharp steering response, and predictable handling for autocross and track enthusiasts. While it is street-legal and surprisingly refined in terms of noise and comfort for its class, it is primarily a performance-focused tire that prioritizes lap times over longevity.

Плюси

  • Outstanding dry grip and rapid warm-up characteristics.
  • Highly predictable and communicative at the limit, allowing for easy recovery.
  • Improved on-road refinement, noise levels, and comfort compared to its predecessor.
  • Strong performance in wet conditions for a high-performance summer tire.
  • Consistent performance across a wide range of ambient temperatures.

Мінуси

  • Rapid tread wear, especially when used aggressively on track or heavy vehicles.
  • Tendency to become 'greasy' or lose peak grip during extended track sessions.
  • Stiff sidewalls can make mounting the tires onto rims difficult.
  • High susceptibility to picking up road debris and gravel.
  • Performance drop-off in standing water or heavy rain despite decent wet-weather capability.

Спостереження

  • Lightweight vehicles like the Mazda Miata benefit significantly from the tire's quick warm-up and predictable handling.
  • Heavier vehicles or those with high horsepower may experience accelerated tread wear and heat-soak issues during long track sessions.
  • Users noted that proper tire pressure management is critical, with many finding that lower cold pressures are necessary to prevent the tire from becoming greasy.
Шина B Pirelli P Zero Trofeo R

The Pirelli P Zero Trofeo R is widely regarded as a premier track-focused semi-slick tire that offers exceptional dry grip, often outperforming competitors like the Michelin Pilot Sport Cup 2. While users praise its track-day prowess and durability under hard driving, they caution that its extreme nature makes it poorly suited for street use due to rapid tread wear and poor wet-weather performance.

Плюси

  • Exceptional dry grip and track performance
  • Superior lap times compared to rival semi-slicks
  • High durability and structural integrity under intense track conditions

Мінуси

  • Extremely rapid tread wear on public roads
  • Poor performance and safety in wet conditions
  • Requires significant heat to reach optimal operating temperature

Спостереження

  • Users emphasize that the tire functions more like a dedicated racing slick than a dual-purpose road tire.
  • Performance is highly dependent on achieving and maintaining proper operating temperatures, which is difficult to sustain during standard street driving.
Думки спільноти

Що кажуть реальні власники

З Reddit, форумів та обговорень. Не враховується в оцінці

Шина A

Bridgestone Potenza RE 71RS

Позитивні

The community regards the Bridgestone Potenza RE-71RS as an exceptionally sticky and high-performing extreme performance tire, often sought after for track use and spirited driving. Users frequently discuss clearance sales, sizing and fitment nuances (noting they tend to run wide), and their limited tread life given their 200-treadwear rating. Overall, users are very enthusiastic about their grip and handling capabilities.

r/ElantraN ·5 голосів ·2025-09-06

“Track tire fitment Just got some new Bridgestone Potenza RE-71rs in 245/40r18. I did my research on this subreddit and it seems like that will fit without rubbing/camber bolts. Does anyone know if the RE-71rs’ run wide cause they measure a full inch wider than the stock PS4s’, I’m just wondering now if I’ll need camber bolts. I’d prefer not, just want to throw them on and go. For reference they are being mounted onto a 18x8.5 +45 Enkei TS-V wheel. If anyone could offer insight cause I just can’t understand how they would fit but maybe I’m just over thinking it. Stock suspension by the way. I searched the sub and didn’t see anything with exact matching specs, only bigger and different tires. Tl;dr Will 245/40r18 Bridgestone Potenza RE-71rs’ fit on an 18x8.5 +45 wheel without clearance issues/adding other modifications (camber bolts) on our car? Thanks for any help! Read more”

r/CarTrackDays ·2 голоси ·2025-02-17

“Need heat cycle advice I recently got a screaming deal on some Bridgestone Potenza RE-71RS for my daily driver. It usually doesn't see track time but I figured it would be fun to try it out for the cost. The tires were cheap because they had a 2021 production date. In the past to heat cycle a tire, I've just driven on the highway a couple of hours and let the tire sit for 24 hours. The hurdle is, It's winter and too cold to really make an impact. To add to that, I doubt I will have clean enough roads for that tire. My track does have winter lapping when it is clean and dry, but it still may be cold. Any suggestions on how to get a heat cycle on these tires in cold temperatures? Read more”

r/MechanicAdvice ·1 голос ·2021-08-02

“Mileage-expectancy of Bridgestone Potenza RE-71Rs? (200-rated, I think?) Forgive me I'm getting the terminology wrong, but I just bought a super dynamite NA Miata that has had a TON of incredible suspension work (mostly Flyin' Miata stuff) and the stickiest tires I have ever experienced by FAR: Potenza RE-71Rs. (Forget full measurements but they're on 15 x 7.5" inch wheels, 6UL's by 949 Racing.) And I think their life is pretty much over. I love them but I don't want to track the car; I want to drive it two hours into the country every other weekend. I want to drive through the mountains with great . . . spiritedness . . . but I don't need track-focused tires. I'd much rather have something slightly less grippy in exchange for longer tread life. The previous owner (who I've stayed in touch with) recommenced I get "300-rated" tires instead of "200-rated" tires. I don't really know what that means or how many miles I can expect from such a tire. I'm contemplating getting the Continental Extreme Contacts, but I just don't know enough about tires to know what they're like or how much ACTUAL mileage I can get----I also dont' understand 200 vs. 300 tires. Please help?”

Головні теми
#exceptional grip performance#track and autocross use#tire sizing and fitment#treadwear and mileage#closeout and clearance sales#cold and wet limitations

На основі 8 дописів спільноти

Шина B

Pirelli P Zero Trofeo R

Ми ще не зібрали достатньо обговорень цієї шини.

Характеристики

Характеристики поруч

Параметр A · Bridgestone Potenza RE 71RS B · Pirelli P Zero Trofeo R
КатегоріяЛітні шини · Трек і змаганняЛітні шини · Трек і змагання
Тип авто—Passenger Car / Crossover
Доступні розміри101
Діаметри дисків15″ – 19″19″
Глибина протектора5,6 mm (7/32″)4,0 mm (5/32″)
UTQG200 A A—
БоковинаBlackwallBlackwall
Макс. тиск3,5 bar (51 psi)3,4 bar (50 psi)
Підсумок

Яку ж купити?

Bridgestone

Pirelli

Переможець: Bridgestone Potenza RE 71RS — краща за показниками: шум, мокре покриття і комфорт. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії.

Обирайте шину A Вам потрібен тихіший салон

Bridgestone Potenza RE 71RS має 70 проти 45 у категорії «шум».

Обирайте шину A Ваш пріоритет — безпека на мокрій дорозі

Bridgestone Potenza RE 71RS має 88 проти 67 у категорії «мокре покриття».

Обирайте шину A Вам потрібна максимальна комфортність

Bridgestone Potenza RE 71RS має 75 проти 65 у категорії «комфорт».

Обирайте шину A Вам подобається гостра, чуйна керованість

Bridgestone Potenza RE 71RS має 97 проти 93 у категорії «керованість».

Шина A · Bridgestone Potenza RE 71RS
Шина B · Pirelli P Zero Trofeo R

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму), нормовані відносно найкращої шини в кожному тесті з більшою вагою новіших тестів. 40% — тисячі відгуків власників із сайтів магазинів і оглядів. Якщо для шини є лише одне з джерел, ми використовуємо його і про це повідомляємо.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку.