Перейти до змісту
Порівняння Оновлено Вересень 2026

Pirelli SNOWCONTROL Serie II vs Pirelli Winter Sottozero 3 — порівняння (Вересень 2026)

Наша відносна оцінка на 60% складається з об’єктивних даних тестів і на 40% — з відгуків власників, тож порівняти можна будь-які дві шини, навіть якщо їх ніколи не тестували разом.

Шина A Pirelli

Pirelli SNOWCONTROL Serie II

Зимові шини · Високопродуктивні

Pirelli SNOWCONTROL Serie II tread pattern
Об’єктивно (60%)
–/100
Даних тестів ще немає
Власники (40%)
81/100
7 відгуків власників
Сухе покриття
80
Мокре покриття
80
Сніг
89
Комфорт
72
Шум
–
Зносостійкість
83
Керованість
81

Ціни змінюються щодня — перевірте у продавця для вашого розміру.

VS
Шина B Pirelli

Pirelli Winter Sottozero 3

Зимові шини · Ультрависокопродуктивні

Pirelli Winter Sottozero 3 tread pattern
Об’єктивно (60%)
76/100
6 професійних тестів
Власники (40%)
85/100
61 відгук власника
Сухе покриття
89
Мокре покриття
83
Сніг
76
Комфорт
79
Шум
62
Зносостійкість
81
Керованість
87

Ціни змінюються щодня — перевірте у продавця для вашого розміру.

ВисновокНадто близько: Pirelli SNOWCONTROL Serie II та Pirelli Winter Sottozero 3 відрізняються менш ніж на 2 бали. Pirelli SNOWCONTROL Serie II краща за показниками: сніг. Pirelli Winter Sottozero 3 краща за показниками: сухе покриття, комфорт і керованість.
Читати повністю

TireWheelGuide може отримувати комісію за покупки за посиланнями на цій сторінці.

Оцінки за категоріями

7 категорій поруч

Кожна смуга — відносна оцінка в цій категорії. Розгорніть плитку, щоб побачити результати тестів і оцінки власників.

Сухе покриття

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Winter Sottozero 3 попереду на 9
A — Pirelli SNOWCONTROL Serie II
80
B — Pirelli Winter Sottozero 3
89
Чому така оцінка
ДжерелоSNOWCONTROL Serie IIWinter Sottozero 3
Професійні тести (оцінка TWG) – 88
Власники (Tire Rack) – 88
Власники (Tyre Reviews) 79 89
Власники (SimpleTire) – 100

Мокре покриття

Вага: Важливо
Оцінка (0–100) Winter Sottozero 3 попереду на 3
A — Pirelli SNOWCONTROL Serie II
80
B — Pirelli Winter Sottozero 3
83
Чому така оцінка
ДжерелоSNOWCONTROL Serie IIWinter Sottozero 3
Професійні тести (оцінка TWG) – 77
Власники (Tire Rack) – 90
Власники (Tyre Reviews) 79 90
Власники (SimpleTire) – 98

Сніг

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) SNOWCONTROL Serie II попереду на 13
A — Pirelli SNOWCONTROL Serie II
89
B — Pirelli Winter Sottozero 3
76
Чому така оцінка
ДжерелоSNOWCONTROL Serie IIWinter Sottozero 3
Професійні тести (оцінка TWG) – 71
Власники (Tire Rack) – 85
Власники (Tyre Reviews) 90 82
Власники (SimpleTire) – 100

Комфорт

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Winter Sottozero 3 попереду на 7
A — Pirelli SNOWCONTROL Serie II
72
B — Pirelli Winter Sottozero 3
79
Чому така оцінка
ДжерелоSNOWCONTROL Serie IIWinter Sottozero 3
Професійні тести (оцінка TWG) – 78
Власники (Tire Rack) – 84
Власники (Tyre Reviews) 70 79
Власники (SimpleTire) – 100

Шум

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100)
A — Pirelli SNOWCONTROL Serie II
–
B — Pirelli Winter Sottozero 3
62
Чому така оцінка
ДжерелоSNOWCONTROL Serie IIWinter Sottozero 3
Професійні тести (оцінка TWG) – 38
Власники (SimpleTire) – 98

Зносостійкість

Вага: Важливо
Оцінка (0–100) SNOWCONTROL Serie II попереду на 2
A — Pirelli SNOWCONTROL Serie II
83
B — Pirelli Winter Sottozero 3
81
Чому така оцінка
ДжерелоSNOWCONTROL Serie IIWinter Sottozero 3
Власники (Tire Rack) – 77
Власники (Tyre Reviews) 83 78
Власники (SimpleTire) – 100

Керованість

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Winter Sottozero 3 попереду на 6
A — Pirelli SNOWCONTROL Serie II
81
B — Pirelli Winter Sottozero 3
87
Чому така оцінка
ДжерелоSNOWCONTROL Serie IIWinter Sottozero 3
Власники (Tyre Reviews) 81 87

Оцінки коротко

Pirelli SNOWCONTROL Serie II vs Pirelli Winter Sottozero 3: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяPirelli SNOWCONTROL Serie IIPirelli Winter Sottozero 3
Відносна оцінка 81 82
Сухе покриття 80 89
Мокре покриття 80 83
Сніг 89 76
Комфорт 72 79
Шум – 62
Зносостійкість 83 81
Керованість 81 87

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Налаштування

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому та зносостійкість за замовчуванням «Важливо» — саме їх покупці цінують найбільше. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються миттєво.

Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Перераховано
Загальна оцінка

Шина A

Шина B

До загальної оцінки входять лише категорії, для яких є дані про обидві шини.

Від власників

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників на сайтах магазинів та оглядів — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Pirelli SNOWCONTROL Serie II

The Pirelli SNOWCONTROL Serie II is highly regarded for its exceptional winter performance, particularly in snow and ice conditions where it provides reliable traction and braking control. While users consistently praise its longevity and safety, the tire is frequently noted for producing higher levels of road noise compared to standard tires.

Плюси

  • Exceptional grip and braking performance on snow and ice
  • Impressive tread longevity and durability over multiple seasons
  • High level of driver confidence and vehicle control in adverse weather
  • Reliable performance even after several years of use

Мінуси

  • Noticeable road noise during operation
  • Higher price point relative to some competitors
  • Mixed value perception among some users

Спостереження

  • Users operating smaller vehicles, such as the Renault Modus, reported excellent hill-climbing capability in heavy snow conditions.
  • The tire maintains consistent performance characteristics across both city driving and long-distance winter travel, including extreme arctic conditions.
Шина B Pirelli Winter Sottozero 3

The Pirelli Winter Sottozero 3 is widely regarded as a high-performance winter tire that excels in wet, slushy, and cold dry conditions. Users consistently praise its sporty handling and confidence-inspiring grip, though it is frequently noted that the tire's performance and longevity are compromised if used in warm temperatures or during summer months.

Плюси

  • Exceptional wet weather performance and resistance to hydroplaning.
  • Strong dry-road handling and steering precision for a winter tire.
  • Excellent traction and stability in snow and slush.
  • Comfortable and relatively quiet ride quality.
  • Aesthetically pleasing design with effective rim protection.

Мінуси

  • Rapid tread wear, particularly if driven in temperatures above 15°C or year-round.
  • Susceptibility to sidewall damage and bubbling when encountering road hazards.
  • Increased noise levels as the tire ages and tread depth decreases.
  • High price point compared to some competitors.

Спостереження

  • Drivers of high-torque, rear-wheel-drive performance vehicles report high satisfaction with the tire's ability to maintain traction and control.
  • Users with staggered fitments on luxury sedans (e.g., BMW 5-series, M240i) note that the tire maintains its sporty character well in cold climates.
  • Some owners of heavier vehicles or those with high-horsepower setups noted that the tire's longevity is significantly reduced under aggressive driving styles.
Характеристики

Характеристики поруч

Параметр A · Pirelli SNOWCONTROL Serie II B · Pirelli Winter Sottozero 3
КатегоріяЗимові шини · ВисокопродуктивніЗимові шини · Ультрависокопродуктивні
Тип автоPassenger Car / CrossoverPassenger Car / Crossover
Доступні розміри—32
Діаметри дисків—17″ – 21″
Глибина протектора—7,9 mm (10/32″)
Боковина—Blackwall
Макс. тиск—3,4 bar (50 psi)
Підсумок

Яку ж купити?

Pirelli

Pirelli

Надто близько: Pirelli SNOWCONTROL Serie II та Pirelli Winter Sottozero 3 відрізняються менш ніж на 2 бали. Pirelli SNOWCONTROL Serie II краща за показниками: сніг. Pirelli Winter Sottozero 3 краща за показниками: сухе покриття, комфорт і керованість.

Обирайте шину A Ви їздите сніжними зимами

Pirelli SNOWCONTROL Serie II має 89 проти 76 у категорії «сніг».

Обирайте шину B Вам потрібне максимальне зчеплення на сухій дорозі

Pirelli Winter Sottozero 3 має 89 проти 80 у категорії «сухе покриття».

Обирайте шину B Вам потрібна максимальна комфортність

Pirelli Winter Sottozero 3 має 79 проти 72 у категорії «комфорт».

Обирайте шину B Вам подобається гостра, чуйна керованість

Pirelli Winter Sottozero 3 має 87 проти 81 у категорії «керованість».

Шина A · Pirelli SNOWCONTROL Serie II
Шина B · Pirelli Winter Sottozero 3

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму), нормовані відносно найкращої шини в кожному тесті з більшою вагою новіших тестів. 40% — тисячі відгуків власників із сайтів магазинів і оглядів. Якщо для шини є лише одне з джерел, ми використовуємо його і про це повідомляємо.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку.