Перейти до змісту
Порівняння Оновлено Травень 2026

Hankook Dynapro HP2 RA33 vs Pirelli Scorpion STR — порівняння (Травень 2026)

Наша відносна оцінка на 60% складається з об’єктивних даних тестів і на 40% — з відгуків власників, тож порівняти можна будь-які дві шини, навіть якщо їх ніколи не тестували разом.

Шина A Hankook

Hankook Dynapro HP2 RA33

Літні шини · Преміум туристичні

Hankook Dynapro HP2 RA33 tread pattern
Об’єктивно (60%)
–/100
Даних тестів ще немає
Власники (40%)
92/100
67 відгуків власників
Сухе покриття
95
Мокре покриття
93
Сніг
88
Комфорт
94
Шум
91
Зносостійкість
91
Керованість
77

Ціни змінюються щодня — перевірте у продавця для вашого розміру.

VS
Шина B Pirelli

Pirelli Scorpion STR

Всесезонні шини · Туристичні

Pirelli Scorpion STR tread pattern
Об’єктивно (60%)
–/100
Даних тестів ще немає
Власники (40%)
81/100
56 відгуків власників
Сухе покриття
88
Мокре покриття
83
Сніг
81
Комфорт
81
Шум
89
Зносостійкість
78
Керованість
77

Ціни змінюються щодня — перевірте у продавця для вашого розміру.

ВисновокПереможець: Hankook Dynapro HP2 RA33 — краща за показниками: комфорт, зносостійкість і мокре покриття. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії.
Читати повністю

TireWheelGuide може отримувати комісію за покупки за посиланнями на цій сторінці.

Оцінки за категоріями

7 категорій поруч

Кожна смуга — відносна оцінка в цій категорії. Розгорніть плитку, щоб побачити результати тестів і оцінки власників.

Сухе покриття

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Dynapro HP2 RA33 попереду на 7
A — Hankook Dynapro HP2 RA33
95
B — Pirelli Scorpion STR
88
Чому така оцінка
ДжерелоDynapro HP2 RA33Scorpion STR
Власники (Tire Rack) – 77
Власники (Tyre Reviews) 87 83
Власники (SimpleTire) – 93

Мокре покриття

Вага: Важливо
Оцінка (0–100) Dynapro HP2 RA33 попереду на 10
A — Hankook Dynapro HP2 RA33
93
B — Pirelli Scorpion STR
83
Чому така оцінка
ДжерелоDynapro HP2 RA33Scorpion STR
Власники (Tire Rack) – 74
Власники (Tyre Reviews) 78 73
Власники (SimpleTire) – 92

Сніг

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Dynapro HP2 RA33 попереду на 7
A — Hankook Dynapro HP2 RA33
88
B — Pirelli Scorpion STR
81
Чому така оцінка
ДжерелоDynapro HP2 RA33Scorpion STR
Власники (Tire Rack) – 81
Власники (SimpleTire) – 81

Комфорт

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Dynapro HP2 RA33 попереду на 13
A — Hankook Dynapro HP2 RA33
94
B — Pirelli Scorpion STR
81
Чому така оцінка
ДжерелоDynapro HP2 RA33Scorpion STR
Власники (Tire Rack) – 66
Власники (Tyre Reviews) 86 72
Власники (SimpleTire) – 89

Шум

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Dynapro HP2 RA33 попереду на 2
A — Hankook Dynapro HP2 RA33
91
B — Pirelli Scorpion STR
89
Чому така оцінка
ДжерелоDynapro HP2 RA33Scorpion STR
Власники (SimpleTire) – 89

Зносостійкість

Вага: Важливо
Оцінка (0–100) Dynapro HP2 RA33 попереду на 13
A — Hankook Dynapro HP2 RA33
91
B — Pirelli Scorpion STR
78
Чому така оцінка
ДжерелоDynapro HP2 RA33Scorpion STR
Власники (Tire Rack) – 75
Власники (Tyre Reviews) 86 69
Власники (SimpleTire) – 87

Керованість

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100)
A — Hankook Dynapro HP2 RA33
77
B — Pirelli Scorpion STR
77
Чому така оцінка
ДжерелоDynapro HP2 RA33Scorpion STR
Власники (Tyre Reviews) 77 77

Оцінки коротко

Hankook Dynapro HP2 RA33 vs Pirelli Scorpion STR: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяHankook Dynapro HP2 RA33Pirelli Scorpion STR
Відносна оцінка 90 82
Сухе покриття 95 88
Мокре покриття 93 83
Сніг 88 81
Комфорт 94 81
Шум 91 89
Зносостійкість 91 78
Керованість 77 77

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Налаштування

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому та зносостійкість за замовчуванням «Важливо» — саме їх покупці цінують найбільше. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються миттєво.

Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Перераховано
Загальна оцінка

Шина A

Шина B

Від власників

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників на сайтах магазинів та оглядів — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Hankook Dynapro HP2 RA33

The Hankook Dynapro HP2 RA33 is widely regarded as a high-value, comfort-oriented touring tire for SUVs and light trucks. Users consistently praise its quiet ride, smooth handling, and excellent price-to-performance ratio, often comparing it favorably to premium brands like Michelin. While most drivers report strong all-weather traction, a minority of users have expressed concerns regarding wet-weather cornering stability and variable tread life.

Плюси

  • Excellent value for the price point
  • Quiet and smooth ride quality
  • Strong dry and wet road handling
  • Easy to balance during installation

Мінуси

  • Occasional reports of wet-weather cornering instability
  • Inconsistent tread life expectations
  • Noticeable road noise on specific surfaces like concrete
  • Slight vibration when cold

Спостереження

  • Owners of full-size SUVs and trucks (e.g., Ford F-150, Range Rover, Armada) frequently report significant improvements in ride comfort and noise reduction.
  • Drivers of compact SUVs like the Ford Kuga report mixed experiences, with some praising the smooth ride while others note a lack of confidence in sharp, wet cornering.
Шина B Pirelli Scorpion STR

The Pirelli Scorpion STR is widely regarded as a durable, long-lasting all-season tire that excels in highway comfort and consistent performance across varied road conditions. While many users praise its longevity and reliability for towing and daily commuting, a segment of the user base reports inconsistent experiences regarding tread life and noise levels as the tires age.

Плюси

  • Exceptional tread life and durability, with many users reporting 40,000 to 80,000+ miles of use.
  • Quiet and comfortable ride quality, particularly on highway surfaces.
  • Strong performance in wet and snowy conditions, providing a secure, surefooted feel.
  • Excellent versatility for light off-road use, gravel, and towing applications.

Мінуси

  • Increased road noise and potential for rougher ride quality as the tread wears down.
  • Inconsistent tread life reports, with some users experiencing premature wear compared to expectations.
  • Mixed feedback on wet-weather grip, with some users finding it inferior to dedicated summer or high-performance alternatives.
  • Occasional reports of sidewall vulnerability or structural issues under heavy use.

Спостереження

  • Owners of heavy SUVs and crossovers like the Volvo XC70 and Land Rover Discovery report high satisfaction with longevity, often citing the tire as a reliable OE replacement.
  • Users with high-torque vehicles or those who frequently tow heavy loads report that the tire maintains stability and traction better than more aggressive off-road alternatives.
  • Some users noted that the tire's performance characteristics, particularly noise, become more pronounced on 17-inch and larger fitments as the tire reaches the end of its service life.
Характеристики

Характеристики поруч

Параметр A · Hankook Dynapro HP2 RA33 B · Pirelli Scorpion STR
КатегоріяЛітні шини · Преміум туристичніВсесезонні шини · Туристичні
Тип автоПозашляховик і 4x4Позашляховик і 4x4
Доступні розміри173
Діаметри дисків15″ – 22″18″ – 20″
Глибина протектора—7,9 mm (10/32″)
UTQG—520 A A
Гарантія пробігу105.000 km105.000 km
Боковина—Blackwall
Макс. тиск—3,0 bar (44 psi)
Підсумок

Яку ж купити?

Hankook

Pirelli

Переможець: Hankook Dynapro HP2 RA33 — краща за показниками: комфорт, зносостійкість і мокре покриття. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії.

Обирайте шину A Вам потрібна максимальна комфортність

Hankook Dynapro HP2 RA33 має 94 проти 81 у категорії «комфорт».

Обирайте шину A Вам потрібен найдовший ресурс протектора

Hankook Dynapro HP2 RA33 має 91 проти 78 у категорії «зносостійкість».

Обирайте шину A Ваш пріоритет — безпека на мокрій дорозі

Hankook Dynapro HP2 RA33 має 93 проти 83 у категорії «мокре покриття».

Обирайте шину A Вам потрібне максимальне зчеплення на сухій дорозі

Hankook Dynapro HP2 RA33 має 95 проти 88 у категорії «сухе покриття».

Шина A · Hankook Dynapro HP2 RA33
Шина B · Pirelli Scorpion STR

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму), нормовані відносно найкращої шини в кожному тесті з більшою вагою новіших тестів. 40% — тисячі відгуків власників із сайтів магазинів і оглядів. Якщо для шини є лише одне з джерел, ми використовуємо його і про це повідомляємо.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку.