Перейти до змісту
Порівняння Оновлено Вересень 2026

Michelin Power Cup Evo vs Pirelli Diablo Supercorsa — порівняння (Вересень 2026)

Наша відносна оцінка на 60% складається з об’єктивних даних тестів і на 40% — з відгуків власників, тож порівняти можна будь-які дві шини, навіть якщо їх ніколи не тестували разом.

Шина A Michelin

Michelin Power Cup Evo

Літні шини · Трек і змагання

Michelin Power Cup Evo tread pattern
Об’єктивно (60%)
74/100
1 професійний тест
Власники (40%)
82/100
2 відгуки власників
Сухе покриття
94
Мокре покриття
70
Комфорт
85
Зносостійкість
70
Керованість
85

Ціни змінюються щодня — перевірте у продавця для вашого розміру.

VS
Шина B Pirelli

Pirelli Diablo Supercorsa

Літні шини · Трек і змагання

Pirelli Diablo Supercorsa tread pattern
Об’єктивно (60%)
–/100
Даних тестів ще немає
Власники (40%)
69/100
12 відгуків власників
Сухе покриття
86
Мокре покриття
45
Комфорт
78
Зносостійкість
59
Керованість
81

Ціни змінюються щодня — перевірте у продавця для вашого розміру.

ВисновокПереможець: Michelin Power Cup Evo — краща за показниками: мокре покриття, зносостійкість і сухе покриття. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії.
Читати повністю

TireWheelGuide може отримувати комісію за покупки за посиланнями на цій сторінці.

Оцінки за категоріями

5 категорій поруч

Кожна смуга — відносна оцінка в цій категорії. Розгорніть плитку, щоб побачити результати тестів і оцінки власників.

Сухе покриття

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Power Cup Evo попереду на 8
A — Michelin Power Cup Evo
94
B — Pirelli Diablo Supercorsa
86
Чому така оцінка
ДжерелоPower Cup EvoDiablo Supercorsa
Професійні тести (оцінка TWG) 100 –
Власники (Tyre Reviews) 85 86

Мокре покриття

Вага: Важливо
Оцінка (0–100) Power Cup Evo попереду на 25
A — Michelin Power Cup Evo
70
B — Pirelli Diablo Supercorsa
45
Чому така оцінка
ДжерелоPower Cup EvoDiablo Supercorsa
Власники (Tyre Reviews) 70 45

Комфорт

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Power Cup Evo попереду на 7
A — Michelin Power Cup Evo
85
B — Pirelli Diablo Supercorsa
78
Чому така оцінка
ДжерелоPower Cup EvoDiablo Supercorsa
Власники (Tyre Reviews) 85 78

Зносостійкість

Вага: Важливо
Оцінка (0–100) Power Cup Evo попереду на 11
A — Michelin Power Cup Evo
70
B — Pirelli Diablo Supercorsa
59
Чому така оцінка
ДжерелоPower Cup EvoDiablo Supercorsa
Власники (Tyre Reviews) 70 59

Керованість

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Power Cup Evo попереду на 4
A — Michelin Power Cup Evo
85
B — Pirelli Diablo Supercorsa
81
Чому така оцінка
ДжерелоPower Cup EvoDiablo Supercorsa
Власники (Tyre Reviews) 85 81

Оцінки коротко

Michelin Power Cup Evo vs Pirelli Diablo Supercorsa: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяMichelin Power Cup EvoPirelli Diablo Supercorsa
Відносна оцінка 78 66
Сухе покриття 94 86
Мокре покриття 70 45
Комфорт 85 78
Зносостійкість 70 59
Керованість 85 81

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Налаштування

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому та зносостійкість за замовчуванням «Важливо» — саме їх покупці цінують найбільше. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються миттєво.

Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Перераховано
Загальна оцінка

Шина A

Шина B

Від власників

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників на сайтах магазинів та оглядів — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Michelin Power Cup Evo

The Michelin Power Cup Evo is regarded as a highly capable, performance-oriented tire that excels in grip and handling dynamics. Users report that it performs exceptionally well in spirited riding and driving scenarios, often drawing favorable comparisons to dedicated slick tires and other premium performance rubber.

Плюси

  • Exceptional dry grip and handling characteristics
  • Performance comparable to dedicated slick tires
  • Strong suitability for high-performance chassis setups
  • Reliable longevity for specialized applications like supermoto

Мінуси

  • Limited wet weather performance compared to all-season or dedicated wet-weather tires
  • Performance gap when compared to more versatile street-focused tires like the Pilot Sport 4S
  • Potential for rapid wear depending on the intensity of the driving style

Спостереження

  • Users report excellent synergy between the tire and high-performance chassis platforms like the BMW E46 M3.
  • The tire demonstrates high-level performance in niche applications, specifically noted for its 'glue-like' handling on supermoto motorcycles.
Шина B Pirelli Diablo Supercorsa

The Pirelli Diablo Supercorsa is widely regarded as a high-performance, race-oriented tire that excels in dry, spirited riding and track environments. While users consistently praise its exceptional dry grip and precise handling, the consensus highlights significant limitations regarding longevity and safety in wet or compromised road conditions.

Плюси

  • Exceptional dry weather grip and cornering stability
  • Precise steering feedback and handling characteristics
  • Highly effective for track-day use and aggressive riding
  • Strong performance on high-quality, clean tarmac

Мінуси

  • Extremely short tread life, particularly on high-torque motorcycles
  • Poor performance and lack of confidence in wet or damp conditions
  • High price point relative to the rapid rate of wear
  • Susceptibility to road debris and surface imperfections

Спостереження

  • Users on litre-class sportbikes report significantly faster tread wear, with some reaching the wear bars in under 2,000 miles.
  • Owners of middleweight sportbikes (e.g., Daytona 675) note that the tire's lack of siping makes it feel unstable on uneven or debris-strewn public roads.
Характеристики

Характеристики поруч

Параметр A · Michelin Power Cup Evo B · Pirelli Diablo Supercorsa
КатегоріяЛітні шини · Трек і змаганняЛітні шини · Трек і змагання
Тип автоМотоциклМотоцикл
Підсумок

Яку ж купити?

Michelin

Pirelli

Переможець: Michelin Power Cup Evo — краща за показниками: мокре покриття, зносостійкість і сухе покриття. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії.

Обирайте шину A Ваш пріоритет — безпека на мокрій дорозі

Michelin Power Cup Evo має 70 проти 45 у категорії «мокре покриття».

Обирайте шину A Вам потрібен найдовший ресурс протектора

Michelin Power Cup Evo має 70 проти 59 у категорії «зносостійкість».

Обирайте шину A Вам потрібне максимальне зчеплення на сухій дорозі

Michelin Power Cup Evo має 94 проти 86 у категорії «сухе покриття».

Обирайте шину A Вам потрібна максимальна комфортність

Michelin Power Cup Evo має 85 проти 78 у категорії «комфорт».

Шина A · Michelin Power Cup Evo
Шина B · Pirelli Diablo Supercorsa

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму), нормовані відносно найкращої шини в кожному тесті з більшою вагою новіших тестів. 40% — тисячі відгуків власників із сайтів магазинів і оглядів. Якщо для шини є лише одне з джерел, ми використовуємо його і про це повідомляємо.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку.