Перейти до змісту
Порівняння Оновлено Травень 2026

Avon Viper Xtreme AV62 vs Michelin Pilot Road 4 — порівняння (Травень 2026)

Наша відносна оцінка на 60% складається з об’єктивних даних тестів і на 40% — з відгуків власників, тож порівняти можна будь-які дві шини, навіть якщо їх ніколи не тестували разом.

Шина A Avon

Avon Viper Xtreme AV62

Літні шини · Трек і змагання

Avon Viper Xtreme AV62 tread pattern
Об’єктивно (60%)
–/100
Даних тестів ще немає
Власники (40%)
94/100
2 відгуки власників
Сухе покриття
100
Мокре покриття
–
Комфорт
90
Шум
–
Зносостійкість
90
Керованість
95

Ціни змінюються щодня — перевірте у продавця для вашого розміру.

VS
Шина B Michelin

Michelin Pilot Road 4

Літні шини · Преміум туристичні

Michelin Pilot Road 4 tread pattern
Об’єктивно (60%)
–/100
Даних тестів ще немає
Власники (40%)
94/100
1 952 відгуки власників
Сухе покриття
96
Мокре покриття
94
Комфорт
94
Шум
92
Зносостійкість
91
Керованість
96

Ціни змінюються щодня — перевірте у продавця для вашого розміру.

ВисновокНадто близько: Avon Viper Xtreme AV62 та Michelin Pilot Road 4 відрізняються менш ніж на 2 бали. Avon Viper Xtreme AV62 краща за показниками: сухе покриття. Michelin Pilot Road 4 краща за показниками: комфорт.
Читати повністю

TireWheelGuide може отримувати комісію за покупки за посиланнями на цій сторінці.

Оцінки за категоріями

6 категорій поруч

Кожна смуга — відносна оцінка в цій категорії. Розгорніть плитку, щоб побачити результати тестів і оцінки власників.

Сухе покриття

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Viper Xtreme AV62 попереду на 4
A — Avon Viper Xtreme AV62
100
B — Michelin Pilot Road 4
96
Чому така оцінка
ДжерелоViper Xtreme AV62Pilot Road 4
Власники (Tyre Reviews) 100 85

Мокре покриття

Вага: Важливо
Оцінка (0–100)
A — Avon Viper Xtreme AV62
–
B — Michelin Pilot Road 4
94
Чому така оцінка
ДжерелоViper Xtreme AV62Pilot Road 4
Власники (Tyre Reviews) – 84

Комфорт

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Pilot Road 4 попереду на 4
A — Avon Viper Xtreme AV62
90
B — Michelin Pilot Road 4
94
Чому така оцінка
ДжерелоViper Xtreme AV62Pilot Road 4
Власники (Tyre Reviews) 90 84

Шум

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100)
A — Avon Viper Xtreme AV62
–
B — Michelin Pilot Road 4
92

Зносостійкість

Вага: Важливо
Оцінка (0–100) Pilot Road 4 попереду на 1
A — Avon Viper Xtreme AV62
90
B — Michelin Pilot Road 4
91
Чому така оцінка
ДжерелоViper Xtreme AV62Pilot Road 4
Власники (Tyre Reviews) 90 79

Керованість

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Pilot Road 4 попереду на 1
A — Avon Viper Xtreme AV62
95
B — Michelin Pilot Road 4
96
Чому така оцінка
ДжерелоViper Xtreme AV62Pilot Road 4
Власники (Tyre Reviews) 95 78

Оцінки коротко

Avon Viper Xtreme AV62 vs Michelin Pilot Road 4: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяAvon Viper Xtreme AV62Michelin Pilot Road 4
Відносна оцінка 93 94
Сухе покриття 100 96
Мокре покриття – 94
Комфорт 90 94
Шум – 92
Зносостійкість 90 91
Керованість 95 96

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Налаштування

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому та зносостійкість за замовчуванням «Важливо» — саме їх покупці цінують найбільше. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються миттєво.

Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Перераховано
Загальна оцінка

Шина A

Шина B

До загальної оцінки входять лише категорії, для яких є дані про обидві шини.

Від власників

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників на сайтах магазинів та оглядів — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Avon Viper Xtreme AV62

The Avon Viper Xtreme AV62 is highly regarded by motorcycle enthusiasts as a capable performance tire that bridges the gap between fast road use and track day duty. Users consistently praise its predictable handling and durability, noting that it performs exceptionally well even when compared to premium track-focused alternatives.

Плюси

  • Excellent grip and predictable handling characteristics
  • Impressive tread longevity compared to dedicated track tires
  • High value-for-money proposition
  • Stable performance under spirited riding conditions

Мінуси

  • More suited for fast road riding than pure, high-intensity track competition
  • May not meet the extreme performance demands of professional-level track riders

Спостереження

  • Users report the tire performs reliably on track-oriented motorcycles, often serving as a viable alternative to premium racing compounds like the Dunlop or Bridgestone equivalents.
Шина B Michelin Pilot Road 4

The Michelin Pilot Road 4 is widely regarded as a premier all-season tire, particularly praised for its exceptional wet-weather performance and confidence-inspiring handling. While most users appreciate the balance of comfort, longevity, and safety, some high-performance drivers note a lack of sharpness compared to dedicated summer tires, and a subset of users report concerns regarding tread life and road noise.

Плюси

  • Exceptional wet weather grip and hydroplaning resistance
  • High level of comfort and reduced road noise compared to OEM run-flats
  • Predictable and stable handling in varied road conditions
  • Strong longevity for a performance-oriented tire

Мінуси

  • Increased rolling resistance leading to reduced fuel/battery range in EVs
  • Reported inconsistency in tread life across different vehicle types
  • Less sharp steering response compared to dedicated summer performance tires
  • Occasional reports of higher-than-expected road noise on certain pavement types

Спостереження

  • EV owners, particularly Tesla users, frequently report a noticeable decrease in range (approx. 10-20%) due to higher rolling resistance.
  • Motorcycle riders note that the tire requires a significant 'bedding-in' period before reaching optimal grip levels.
  • Users replacing factory run-flat tires consistently report a drastic improvement in ride quality and cabin comfort.
Характеристики

Характеристики поруч

Параметр A · Avon Viper Xtreme AV62 B · Michelin Pilot Road 4
КатегоріяЛітні шини · Трек і змаганняЛітні шини · Преміум туристичні
Тип автоМотоциклМотоцикл
Підсумок

Яку ж купити?

Avon

Michelin

Надто близько: Avon Viper Xtreme AV62 та Michelin Pilot Road 4 відрізняються менш ніж на 2 бали. Avon Viper Xtreme AV62 краща за показниками: сухе покриття. Michelin Pilot Road 4 краща за показниками: комфорт.

Обирайте шину A Вам потрібне максимальне зчеплення на сухій дорозі

Avon Viper Xtreme AV62 має 100 проти 96 у категорії «сухе покриття».

Обирайте шину B Вам потрібна максимальна комфортність

Michelin Pilot Road 4 має 94 проти 90 у категорії «комфорт».

Шина A · Avon Viper Xtreme AV62
Шина B · Michelin Pilot Road 4

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму), нормовані відносно найкращої шини в кожному тесті з більшою вагою новіших тестів. 40% — тисячі відгуків власників із сайтів магазинів і оглядів. Якщо для шини є лише одне з джерел, ми використовуємо його і про це повідомляємо.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку.