Перейти до змісту
Порівняння Оновлено Вересень 2026

Bridgestone A001 vs Kumho Crugen HP71 — порівняння (Вересень 2026)

Наша відносна оцінка на 60% складається з об’єктивних даних тестів і на 40% — з відгуків власників, тож порівняти можна будь-які дві шини, навіть якщо їх ніколи не тестували разом.

Шина A Bridgestone

Bridgestone A001

Всесезонні шини · Високопродуктивні

Bridgestone A001 tread pattern
Об’єктивно (60%)
–/100
Даних тестів ще немає
Власники (40%)
76/100
47 відгуків власників
Сухе покриття
91
Мокре покриття
92
Сніг
37
Комфорт
83
Шум
–
Зносостійкість
84
Керованість
80

Ціни змінюються щодня — перевірте у продавця для вашого розміру.

VS
Шина B Kumho

Kumho Crugen HP71

Літні шини · Ультрависокопродуктивні

Kumho Crugen HP71 tread pattern
Об’єктивно (60%)
–/100
Даних тестів ще немає
Власники (40%)
77/100
31 відгук власника
Сухе покриття
82
Мокре покриття
79
Сніг
75
Комфорт
78
Шум
75
Зносостійкість
68
Керованість
70

Ціни змінюються щодня — перевірте у продавця для вашого розміру.

ВисновокПереможець: Bridgestone A001 — краща за показниками: зносостійкість, мокре покриття і керованість. Обирайте Kumho Crugen HP71, якщо для вас найважливіше: сніг.
Читати повністю

TireWheelGuide може отримувати комісію за покупки за посиланнями на цій сторінці.

Оцінки за категоріями

7 категорій поруч

Кожна смуга — відносна оцінка в цій категорії. Розгорніть плитку, щоб побачити результати тестів і оцінки власників.

Сухе покриття

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) A001 попереду на 9
A — Bridgestone A001
91
B — Kumho Crugen HP71
82
Чому така оцінка
ДжерелоA001Crugen HP71
Власники (Tire Rack) – 89
Власники (Tyre Reviews) 91 50
Власники (SimpleTire) – 83

Мокре покриття

Вага: Важливо
Оцінка (0–100) A001 попереду на 13
A — Bridgestone A001
92
B — Kumho Crugen HP71
79
Чому така оцінка
ДжерелоA001Crugen HP71
Власники (Tire Rack) – 84
Власники (Tyre Reviews) 92 45
Власники (SimpleTire) – 80

Сніг

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Crugen HP71 попереду на 38
A — Bridgestone A001
37
B — Kumho Crugen HP71
75
Чому така оцінка
ДжерелоA001Crugen HP71
Власники (Tire Rack) – 72
Власники (Tyre Reviews) 37 –
Власники (SimpleTire) – 74

Комфорт

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) A001 попереду на 5
A — Bridgestone A001
83
B — Kumho Crugen HP71
78
Чому така оцінка
ДжерелоA001Crugen HP71
Власники (Tire Rack) – 84
Власники (Tyre Reviews) 83 65
Власники (SimpleTire) – 78

Шум

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100)
A — Bridgestone A001
–
B — Kumho Crugen HP71
75
Чому така оцінка
ДжерелоA001Crugen HP71
Власники (SimpleTire) – 75

Зносостійкість

Вага: Важливо
Оцінка (0–100) A001 попереду на 16
A — Bridgestone A001
84
B — Kumho Crugen HP71
68
Чому така оцінка
ДжерелоA001Crugen HP71
Власники (Tire Rack) – 76
Власники (Tyre Reviews) 84 55
Власники (SimpleTire) – 65

Керованість

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) A001 попереду на 10
A — Bridgestone A001
80
B — Kumho Crugen HP71
70
Чому така оцінка
ДжерелоA001Crugen HP71
Власники (Tyre Reviews) 80 70
Власники (DriverReviews) – 76

Оцінки коротко

Bridgestone A001 vs Kumho Crugen HP71: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяBridgestone A001Kumho Crugen HP71
Відносна оцінка 80 75
Сухе покриття 91 82
Мокре покриття 92 79
Сніг 37 75
Комфорт 83 78
Шум – 75
Зносостійкість 84 68
Керованість 80 70

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Налаштування

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому та зносостійкість за замовчуванням «Важливо» — саме їх покупці цінують найбільше. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються миттєво.

Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Перераховано
Загальна оцінка

Шина A

Шина B

До загальної оцінки входять лише категорії, для яких є дані про обидві шини.

Від власників

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників на сайтах магазинів та оглядів — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Bridgestone A001

The Bridgestone A001 is widely regarded by users as a highly capable all-season tire that excels in wet, cold, and wintry conditions without sacrificing significant performance in dry weather. While a small minority of users reported handling concerns, the vast majority of owners praise the tire for providing year-round confidence, impressive longevity, and a transformative improvement over standard summer tires in adverse climates.

Плюси

  • Exceptional wet-weather grip and resistance to aquaplaning
  • Strong performance in cold temperatures, snow, and slush
  • Impressive tread life and durability compared to standard summer tires
  • Predictable and progressive handling characteristics
  • Convenience of a single-tire solution for all seasons

Мінуси

  • Increased road noise, particularly as the tire wears
  • Minor reduction in fuel efficiency (approx. 1-4%)
  • Occasional reports of vague handling or instability under specific emergency braking conditions
  • Directional tread pattern limits tire rotation options

Спостереження

  • Owners of rear-wheel-drive vehicles (e.g., BMW M140) reported significant improvements in winter drivability and traction.
  • Drivers of family estates and MPVs (e.g., Skoda Octavia, VW Touran) frequently noted the tire's ability to handle heavy loads while maintaining safety in poor weather.
  • Some users noted that the tire's sidewall feel can be adjusted by slightly increasing tire pressure above factory recommendations to improve steering response.
Шина B Kumho Crugen HP71

The Kumho Crugen HP71 presents a polarized user experience, often serving as a budget-friendly alternative to premium OEM tires. While many owners praise its wet-weather traction, quiet ride, and value proposition, a significant segment of users reports severe issues with premature tread wear, road noise, and balancing difficulties.

Плюси

  • High value-to-price ratio compared to premium brands
  • Strong wet-weather traction and hydroplaning resistance
  • Quiet and comfortable ride quality for many users
  • Good initial handling and steering response

Мінуси

  • Significant reports of premature tread wear and short lifespan
  • Development of excessive road noise or 'howling' over time
  • Persistent balancing and vibration issues
  • Inconsistent quality control regarding structural integrity

Спостереження

  • Users with heavier SUVs and EVs (e.g., Kia EV6, Mercedes GLE) report faster-than-expected tread degradation.
  • Some owners of larger SUVs (e.g., Jeep Grand Cherokee) noted significant difficulty in maintaining proper tire balance.
Думки спільноти

Що кажуть реальні власники

З Reddit, форумів та обговорень. Не враховується в оцінці

Шина A

Bridgestone A001

Ми ще не зібрали достатньо обговорень цієї шини.

Шина B

Kumho Crugen HP71

Змішані

Community opinion on the Kumho Crugen HP71 (including its EV variant) is mixed. Many users appreciate its affordability, smooth ride comfort, and quietness when new, particularly as an OEM or budget-friendly alternative. However, a notable number of drivers report rapid tread wear on factory installations, noise issues over rough pavement, and occasional durability concerns with internal acoustic foam separation.

r/volvoc40 ·61 голос ·2026-07-08

“Yet Another C40 Wheel Downsize Report I decided to join the crowd in downsizing from the factory 20" wheels to 18" Wheels: Voxx Paso Tires: Kumho Crugen EV HP71 (currently on sale for $500 for a set of 4) I was a bit worried about wheel fitment because of the large brake calipers, but they fit without issue, standard install. I've only put about 100 miles on them so far, but the ride is much more comfortable and these new tires are SO much quieter than the old tires that were installed when I bought the vehicle (CPO): Michelin Pilot Sport A/S 4 I don't have enough data yet to see if this will make a range improvement, but I imagine it will as they're skinnier tires and EV optimized. So far I'm impressed with the Kumho's, especially for the price they're offering. And I think these new wheels look pretty decent! Read more”

r/VWiD4Owners ·3 голоси ·2026-02-14

“2023 ID4 AWD Pro S Kumho Crugen EV HP71 I replaced the original worn down (and one with a sidewall bump) Pirellis at 33k with the EV version (badges on the sidewall) of the HP71 (direct from dealer). They're more expensive than the non-EV versions and have a lower warranty. So far they're impressive: ride is softer/smoother, quieter, deep treads. Hard to tell if efficiency changed with the winter weather, but we were getting 3mi/kWh on a 34 degree day.”

r/KiaEV6 ·2 голоси ·2026-07-31

“Tire wear on original 2024 KUMHO Grugen HP71 EV Full disclosure - I drive like a hyper-miling grandmother, always in ECO mode. Leased this Wind RWD 2 years ago. Original tires read: KUMHO Grugen HP71 EV 235/55 R19 101H Treadwear 500. Traction A Temperature A. Southern California. At 12k miles my tires have 3/32 tread left. These tires if purchased have a 60k or so tread wear warranty - which does not apply to tires "originally equipped". I did not check these tires when car was new. Has anyone experienced this ?”

r/KiaEV6 ·2 голоси ·2023-06-08

“Tire troubles - 19" Kumho Crugen HP71 I have a US spec 2022 Wind AWD with 23,000 miles on these Kumho tires. In my less than 9 months of ownership I've had two tires patched from slow leaks and I just had to have the foam lining removed from a tire since it separated from the inner tire wall and created massive vibrations in the steering wheel. With one of the patches my local shop pulled a stone that was less than 1/4" from the tread where it punctured the tire. Yes, it was pointy and sharp but also comically tiny. I'm I just extra special lucky or are others having issues with these tires? I really hope there are more options for our vehicles when it comes time to replace these.”

Головні теми
#Tread wear and longevity#Ride comfort and quietness#EV variant performance#Value and pricing#Factory OEM performance#Acoustic foam issues

На основі 30 дописів спільноти

Характеристики

Характеристики поруч

Параметр A · Bridgestone A001 B · Kumho Crugen HP71
КатегоріяВсесезонні шини · ВисокопродуктивніЛітні шини · Ультрависокопродуктивні
Тип автоPassenger Car / CrossoverПозашляховик і 4x4
Доступні розміри—56
Діаметри дисків—16″ – 22″
Глибина протектора—7,9 mm (9.9/32″)
UTQG—640 A A
Гарантія пробігу—105.000 km
Боковина—Blackwall
Макс. тиск—3,5 bar (51 psi)
Підсумок

Яку ж купити?

Bridgestone

Kumho

Переможець: Bridgestone A001 — краща за показниками: зносостійкість, мокре покриття і керованість. Обирайте Kumho Crugen HP71, якщо для вас найважливіше: сніг.

Обирайте шину B Ви їздите сніжними зимами

Kumho Crugen HP71 має 75 проти 37 у категорії «сніг».

Обирайте шину A Вам потрібен найдовший ресурс протектора

Bridgestone A001 має 84 проти 68 у категорії «зносостійкість».

Обирайте шину A Ваш пріоритет — безпека на мокрій дорозі

Bridgestone A001 має 92 проти 79 у категорії «мокре покриття».

Обирайте шину A Вам подобається гостра, чуйна керованість

Bridgestone A001 має 80 проти 70 у категорії «керованість».

Шина A · Bridgestone A001
Шина B · Kumho Crugen HP71

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму), нормовані відносно найкращої шини в кожному тесті з більшою вагою новіших тестів. 40% — тисячі відгуків власників із сайтів магазинів і оглядів. Якщо для шини є лише одне з джерел, ми використовуємо його і про це повідомляємо.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку.