Перейти до змісту
Порівняння Оновлено Травень 2026

Cooper Discoverer A/T3 vs Toyo 350 — порівняння (Травень 2026)

Наша відносна оцінка на 60% складається з об’єктивних даних тестів і на 40% — з відгуків власників, тож порівняти можна будь-які дві шини, навіть якщо їх ніколи не тестували разом.

Шина A Cooper

Cooper Discoverer A/T3

Всесезонні шини · Всюдихідні та позашляхові

Cooper Discoverer A/T3 tread pattern
Об’єктивно (60%)
–/100
Даних тестів ще немає
Власники (40%)
88/100
60 відгуків власників
Сухе покриття
95
Мокре покриття
91
Сніг
86
Комфорт
91
Шум
94
Зносостійкість
86
Керованість
74

Ціни змінюються щодня — перевірте у продавця для вашого розміру.

VS
Шина B Toyo

Toyo 350

Літні шини · Туристичні

Toyo 350 tread pattern
Об’єктивно (60%)
–/100
Даних тестів ще немає
Власники (40%)
77/100
6 відгуків власників
Сухе покриття
78
Мокре покриття
65
Сніг
–
Комфорт
78
Шум
–
Зносостійкість
87
Керованість
73

Ціни змінюються щодня — перевірте у продавця для вашого розміру.

ВисновокПереможець: Cooper Discoverer A/T3 — краща за показниками: мокре покриття, сухе покриття і комфорт. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії.
Читати повністю

TireWheelGuide може отримувати комісію за покупки за посиланнями на цій сторінці.

Оцінки за категоріями

7 категорій поруч

Кожна смуга — відносна оцінка в цій категорії. Розгорніть плитку, щоб побачити результати тестів і оцінки власників.

Сухе покриття

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Discoverer A/T3 попереду на 17
A — Cooper Discoverer A/T3
95
B — Toyo 350
78
Чому така оцінка
ДжерелоDiscoverer A/T3350
Власники (Tyre Reviews) 87 78
Власники (America's Tire) 96 –

Мокре покриття

Вага: Важливо
Оцінка (0–100) Discoverer A/T3 попереду на 26
A — Cooper Discoverer A/T3
91
B — Toyo 350
65
Чому така оцінка
ДжерелоDiscoverer A/T3350
Власники (Tyre Reviews) 79 65
Власники (America's Tire) 92 –

Сніг

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100)
A — Cooper Discoverer A/T3
86
B — Toyo 350
–
Чому така оцінка
ДжерелоDiscoverer A/T3350
Власники (Tyre Reviews) 76 –

Комфорт

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Discoverer A/T3 попереду на 13
A — Cooper Discoverer A/T3
91
B — Toyo 350
78
Чому така оцінка
ДжерелоDiscoverer A/T3350
Власники (Tyre Reviews) 78 78
Власники (America's Tire) 90 –

Шум

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100)
A — Cooper Discoverer A/T3
94
B — Toyo 350
–
Чому така оцінка
ДжерелоDiscoverer A/T3350
Власники (America's Tire) 87 –

Зносостійкість

Вага: Важливо
Оцінка (0–100) 350 попереду на 1
A — Cooper Discoverer A/T3
86
B — Toyo 350
87
Чому така оцінка
ДжерелоDiscoverer A/T3350
Власники (Tyre Reviews) 68 87
Власники (America's Tire) 82 –

Керованість

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Discoverer A/T3 попереду на 1
A — Cooper Discoverer A/T3
74
B — Toyo 350
73
Чому така оцінка
ДжерелоDiscoverer A/T3350
Власники (Tyre Reviews) 74 73
Власники (America's Tire) 91 –

Оцінки коротко

Cooper Discoverer A/T3 vs Toyo 350: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяCooper Discoverer A/T3Toyo 350
Відносна оцінка 88 76
Сухе покриття 95 78
Мокре покриття 91 65
Сніг 86 –
Комфорт 91 78
Шум 94 –
Зносостійкість 86 87
Керованість 74 73

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Налаштування

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому та зносостійкість за замовчуванням «Важливо» — саме їх покупці цінують найбільше. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються миттєво.

Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Перераховано
Загальна оцінка

Шина A

Шина B

До загальної оцінки входять лише категорії, для яких є дані про обидві шини.

Від власників

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників на сайтах магазинів та оглядів — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Cooper Discoverer A/T3

Ще недостатньо відгуків власників, щоб виділити теми.

Шина B Toyo 350

The Toyo 350 is widely regarded as a reliable, high-value mid-range tire that excels in longevity and daily commuting performance. While it offers significant improvements in grip and steering feel over budget alternatives, its rigid sidewall construction may result in a harsher ride quality for lightweight or vintage vehicles.

Плюси

  • Excellent tread life and durability
  • Strong value proposition for the price point
  • Improved dry and wet grip compared to budget-tier tires
  • Quiet operation during motorway driving

Мінуси

  • Stiff sidewall construction can negatively impact ride comfort
  • Not ideal for lightweight vintage sports cars
  • Potential for a harsh ride if tire pressures are not adjusted

Спостереження

  • Owners of lightweight, vintage sports cars like the MG Midget report a harsh ride due to the tire's stiff sidewall architecture.
  • Drivers of standard commuter vehicles, such as the Honda Civic and Ford Laser, report high satisfaction with steering responsiveness and tread longevity.
Характеристики

Характеристики поруч

Параметр A · Cooper Discoverer A/T3 B · Toyo 350
КатегоріяВсесезонні шини · Всюдихідні та позашляховіЛітні шини · Туристичні
Тип автоПозашляховик і 4x4Passenger Car / Crossover
Глибина протектора14 - 17/32″—
UTQG560 A B—
БоковинаBlack Side Wall - Raised Outline White Lettering—
Макс. тиск44 - 80 psi—
Підсумок

Яку ж купити?

Cooper

Toyo

Переможець: Cooper Discoverer A/T3 — краща за показниками: мокре покриття, сухе покриття і комфорт. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії.

Обирайте шину A Ваш пріоритет — безпека на мокрій дорозі

Cooper Discoverer A/T3 має 91 проти 65 у категорії «мокре покриття».

Обирайте шину A Вам потрібне максимальне зчеплення на сухій дорозі

Cooper Discoverer A/T3 має 95 проти 78 у категорії «сухе покриття».

Обирайте шину A Вам потрібна максимальна комфортність

Cooper Discoverer A/T3 має 91 проти 78 у категорії «комфорт».

Шина A · Cooper Discoverer A/T3

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму), нормовані відносно найкращої шини в кожному тесті з більшою вагою новіших тестів. 40% — тисячі відгуків власників із сайтів магазинів і оглядів. Якщо для шини є лише одне з джерел, ми використовуємо його і про це повідомляємо.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку.