Перейти до змісту
Порівняння Оновлено Вересень 2026

Bridgestone Battlax Racing R10 vs Pirelli Diablo Rosso IV — порівняння (Вересень 2026)

Наша відносна оцінка на 60% складається з об’єктивних даних тестів і на 40% — з відгуків власників, тож порівняти можна будь-які дві шини, навіть якщо їх ніколи не тестували разом.

Шина A Bridgestone

Bridgestone Battlax Racing R10

Літні шини · Трек і змагання

Bridgestone Battlax Racing R10 tread pattern
Об’єктивно (60%)
–/100
Даних тестів ще немає
Власники (40%)
77/100
6 відгуків власників
Сухе покриття
96
Мокре покриття
45
Комфорт
83
Зносостійкість
75
Керованість
70

Ціни змінюються щодня — перевірте у продавця для вашого розміру.

VS
Шина B Pirelli

Pirelli Diablo Rosso IV

Літні шини · Максимальна продуктивність

Pirelli Diablo Rosso IV tread pattern
Об’єктивно (60%)
70/100
1 професійний тест
Власники (40%)
87/100
7 відгуків власників
Сухе покриття
89
Мокре покриття
72
Комфорт
86
Зносостійкість
76
Керованість
91

Ціни змінюються щодня — перевірте у продавця для вашого розміру.

ВисновокПереможець: Pirelli Diablo Rosso IV — краща за показниками: мокре покриття, керованість і комфорт. Обирайте Bridgestone Battlax Racing R10, якщо для вас найважливіше: сухе покриття.
Читати повністю

TireWheelGuide може отримувати комісію за покупки за посиланнями на цій сторінці.

Оцінки за категоріями

5 категорій поруч

Кожна смуга — відносна оцінка в цій категорії. Розгорніть плитку, щоб побачити результати тестів і оцінки власників.

Сухе покриття

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Battlax Racing R10 попереду на 7
A — Bridgestone Battlax Racing R10
96
B — Pirelli Diablo Rosso IV
89
Чому така оцінка
ДжерелоBattlax Racing R10Diablo Rosso IV
Професійні тести (оцінка TWG) – 87
Власники (Tyre Reviews) 96 93

Мокре покриття

Вага: Важливо
Оцінка (0–100) Diablo Rosso IV попереду на 27
A — Bridgestone Battlax Racing R10
45
B — Pirelli Diablo Rosso IV
72
Чому така оцінка
ДжерелоBattlax Racing R10Diablo Rosso IV
Професійні тести (оцінка TWG) – 67
Власники (Tyre Reviews) 45 79

Комфорт

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Diablo Rosso IV попереду на 3
A — Bridgestone Battlax Racing R10
83
B — Pirelli Diablo Rosso IV
86
Чому така оцінка
ДжерелоBattlax Racing R10Diablo Rosso IV
Власники (Tyre Reviews) 83 86

Зносостійкість

Вага: Важливо
Оцінка (0–100) Diablo Rosso IV попереду на 1
A — Bridgestone Battlax Racing R10
75
B — Pirelli Diablo Rosso IV
76
Чому така оцінка
ДжерелоBattlax Racing R10Diablo Rosso IV
Власники (Tyre Reviews) 75 76

Керованість

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Diablo Rosso IV попереду на 21
A — Bridgestone Battlax Racing R10
70
B — Pirelli Diablo Rosso IV
91
Чому така оцінка
ДжерелоBattlax Racing R10Diablo Rosso IV
Власники (Tyre Reviews) 70 91
Власники (DriverReviews) – 92

Оцінки коротко

Bridgestone Battlax Racing R10 vs Pirelli Diablo Rosso IV: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяBridgestone Battlax Racing R10Pirelli Diablo Rosso IV
Відносна оцінка 71 81
Сухе покриття 96 89
Мокре покриття 45 72
Комфорт 83 86
Зносостійкість 75 76
Керованість 70 91

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Налаштування

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому та зносостійкість за замовчуванням «Важливо» — саме їх покупці цінують найбільше. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються миттєво.

Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Перераховано
Загальна оцінка

Шина A

Шина B

Від власників

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників на сайтах магазинів та оглядів — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Bridgestone Battlax Racing R10

The Bridgestone Battlax Racing R10 is highly regarded as a dedicated track-focused tire that offers exceptional grip and confidence-inspiring feedback when operating at optimal temperatures. While users praise its 'glued-to-the-track' performance, the tire requires careful thermal management and exhibits rapid tread wear, particularly under aggressive riding conditions or high ambient temperatures.

Плюси

  • Exceptional cornering grip and stability at high lean angles
  • High level of rider confidence and tactile feedback
  • Rapid warm-up performance once the operating temperature window is reached
  • Strong performance in dry, hot track conditions

Мінуси

  • Rapid tread wear, especially on the tire shoulders
  • Significant performance drop-off in cold weather conditions
  • Requires precise temperature management to avoid unpredictable handling
  • Limited longevity compared to street-oriented sport tires

Спостереження

  • Users consistently report that the tire is best suited for track-day enthusiasts rather than casual street riders.
  • Performance is highly dependent on ambient temperature, with users noting a severe lack of grip during cold-weather operation.
Шина B Pirelli Diablo Rosso IV

The Pirelli Diablo Rosso IV is widely regarded as a top-tier hypersport tire that offers significant improvements in feedback, warm-up time, and lean-angle confidence over its predecessors. While users consistently praise its performance in both wet and dry conditions, the consensus notes that these gains come at a premium price point and with potential longevity trade-offs depending on riding style.

Плюси

  • Exceptional dry and wet grip with rapid warm-up times.
  • High level of precision and confidence at deep lean angles.
  • Improved feedback and stability compared to previous generations (DR2/DR3).
  • Surprisingly good low-speed stability and handling characteristics.

Мінуси

  • Higher price point compared to competitors and previous models.
  • Performance consistency may degrade as the tire reaches the end of its service life.
  • Potential for increased wear rates under aggressive riding conditions.

Спостереження

  • Users reported significant improvements in resistance to cupping on smaller displacement bikes (e.g., PCX 125) compared to the Diablo Rosso II.
  • Aggressive riders utilizing standard sportbike sizes (120/70 and 190/55) report that the tire maintains performance characteristics comparable to more track-focused compounds like the Rosso Corsa II.
Характеристики

Характеристики поруч

Параметр A · Bridgestone Battlax Racing R10 B · Pirelli Diablo Rosso IV
КатегоріяЛітні шини · Трек і змаганняЛітні шини · Максимальна продуктивність
Тип автоМотоциклМотоцикл
Підсумок

Яку ж купити?

Bridgestone

Pirelli

Переможець: Pirelli Diablo Rosso IV — краща за показниками: мокре покриття, керованість і комфорт. Обирайте Bridgestone Battlax Racing R10, якщо для вас найважливіше: сухе покриття.

Обирайте шину B Ваш пріоритет — безпека на мокрій дорозі

Pirelli Diablo Rosso IV має 72 проти 45 у категорії «мокре покриття».

Обирайте шину B Вам подобається гостра, чуйна керованість

Pirelli Diablo Rosso IV має 91 проти 70 у категорії «керованість».

Обирайте шину A Вам потрібне максимальне зчеплення на сухій дорозі

Bridgestone Battlax Racing R10 має 96 проти 89 у категорії «сухе покриття».

Обирайте шину B Вам потрібна максимальна комфортність

Pirelli Diablo Rosso IV має 86 проти 83 у категорії «комфорт».

Шина A · Bridgestone Battlax Racing R10
Шина B · Pirelli Diablo Rosso IV

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму), нормовані відносно найкращої шини в кожному тесті з більшою вагою новіших тестів. 40% — тисячі відгуків власників із сайтів магазинів і оглядів. Якщо для шини є лише одне з джерел, ми використовуємо його і про це повідомляємо.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку.