Перейти до змісту
Порівняння Оновлено Травень 2026

Bridgestone Battlax Hypersport S22 vs Dunlop SP Sport 3000 — порівняння (Травень 2026)

Наша відносна оцінка на 60% складається з об’єктивних даних тестів і на 40% — з відгуків власників, тож порівняти можна будь-які дві шини, навіть якщо їх ніколи не тестували разом.

Шина A Bridgestone

Bridgestone Battlax Hypersport S22

Літні шини · Екстремальна продуктивність

Bridgestone Battlax Hypersport S22 tread pattern
Об’єктивно (60%)
–/100
Даних тестів ще немає
Власники (40%)
80/100
16 відгуків власників
Сухе покриття
93
Мокре покриття
74
Комфорт
80
Зносостійкість
64
Керованість
90

Ціни змінюються щодня — перевірте у продавця для вашого розміру.

VS
Шина B Dunlop

Dunlop SP Sport 3000

Всесезонні шини · Високопродуктивні

Dunlop SP Sport 3000 tread pattern
Об’єктивно (60%)
–/100
Даних тестів ще немає
Власники (40%)
67/100
20 відгуків власників
Сухе покриття
85
Мокре покриття
74
Комфорт
76
Зносостійкість
70
Керованість
64

Ціни змінюються щодня — перевірте у продавця для вашого розміру.

ВисновокПереможець: Bridgestone Battlax Hypersport S22 — краща за показниками: керованість, сухе покриття і комфорт. Обирайте Dunlop SP Sport 3000, якщо для вас найважливіше: зносостійкість.
Читати повністю

TireWheelGuide може отримувати комісію за покупки за посиланнями на цій сторінці.

Оцінки за категоріями

5 категорій поруч

Кожна смуга — відносна оцінка в цій категорії. Розгорніть плитку, щоб побачити результати тестів і оцінки власників.

Сухе покриття

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Battlax Hypersport S22 попереду на 8
A — Bridgestone Battlax Hypersport S22
93
B — Dunlop SP Sport 3000
85
Чому така оцінка
ДжерелоBattlax Hypersport S22SP Sport 3000
Власники (Tyre Reviews) 93 81

Мокре покриття

Вага: Важливо
Оцінка (0–100)
A — Bridgestone Battlax Hypersport S22
74
B — Dunlop SP Sport 3000
74
Чому така оцінка
ДжерелоBattlax Hypersport S22SP Sport 3000
Власники (Tyre Reviews) 74 64

Комфорт

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Battlax Hypersport S22 попереду на 4
A — Bridgestone Battlax Hypersport S22
80
B — Dunlop SP Sport 3000
76
Чому така оцінка
ДжерелоBattlax Hypersport S22SP Sport 3000
Власники (Tyre Reviews) 80 69

Зносостійкість

Вага: Важливо
Оцінка (0–100) SP Sport 3000 попереду на 6
A — Bridgestone Battlax Hypersport S22
64
B — Dunlop SP Sport 3000
70
Чому така оцінка
ДжерелоBattlax Hypersport S22SP Sport 3000
Власники (Tyre Reviews) 64 66

Керованість

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Battlax Hypersport S22 попереду на 26
A — Bridgestone Battlax Hypersport S22
90
B — Dunlop SP Sport 3000
64
Чому така оцінка
ДжерелоBattlax Hypersport S22SP Sport 3000
Власники (Tyre Reviews) 90 64

Оцінки коротко

Bridgestone Battlax Hypersport S22 vs Dunlop SP Sport 3000: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяBridgestone Battlax Hypersport S22Dunlop SP Sport 3000
Відносна оцінка 78 73
Сухе покриття 93 85
Мокре покриття 74 74
Комфорт 80 76
Зносостійкість 64 70
Керованість 90 64

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Налаштування

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому та зносостійкість за замовчуванням «Важливо» — саме їх покупці цінують найбільше. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються миттєво.

Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Перераховано
Загальна оцінка

Шина A

Шина B

Від власників

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників на сайтах магазинів та оглядів — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Bridgestone Battlax Hypersport S22

The Bridgestone Battlax Hypersport S22 is widely regarded as a high-performance street tire that excels in dry grip, handling precision, and rider confidence. While it receives near-universal acclaim for its sporty characteristics and track-day capability, the consensus is that these performance benefits come at the cost of rapid tread wear and a tendency for the rear tire to develop flat spots, particularly during commuting or straight-line riding.

Плюси

  • Exceptional dry grip and cornering confidence
  • High level of steering precision and agility
  • Consistent performance even as the tire wears
  • Strong stability and braking performance in wet conditions

Мінуси

  • Rapid rear tire wear and premature flat-spotting
  • Short overall lifespan compared to sport-touring alternatives
  • Inconsistent wet weather performance reported by some users
  • Potential for edge grip issues when tires are cold

Спостереження

  • High-torque motorcycles (e.g., R1, MT-09) experience significantly accelerated rear tire wear, especially with aggressive throttle application.
  • Users noted that the tire's profile encourages a very willing and sharp lean-in, which is highly appreciated on sport-oriented chassis like the Ninja 636.
Шина B Dunlop SP Sport 3000

The Dunlop SP Sport 3000 is generally regarded as a competent, comfortable, and quiet summer tire that excels in dry road performance and ride quality. While many users appreciate its handling characteristics and refinement, the consensus is heavily polarized by inconsistent tread life and significant performance degradation in wet or cold conditions as the tire wears.

Плюси

  • Excellent dry road grip and handling precision
  • High levels of cabin comfort and low noise output
  • Strong value proposition compared to premium competitors
  • Predictable and progressive feedback in dry conditions

Мінуси

  • Rapid tread wear, particularly on high-performance vehicles
  • Significant loss of wet-weather traction as tread depth decreases
  • Poor performance in cold, snowy, or icy conditions
  • Inconsistent longevity across different vehicle platforms

Спостереження

  • High-horsepower vehicles (e.g., C63s AMG) struggle with traction, suggesting the tire is ill-suited for high-torque applications.
  • Drivers of luxury sedans (e.g., Lexus SC430) value the stiff sidewall construction for maintaining steering tracking and preventing tramlining.
Характеристики

Характеристики поруч

Параметр A · Bridgestone Battlax Hypersport S22 B · Dunlop SP Sport 3000
КатегоріяЛітні шини · Екстремальна продуктивністьВсесезонні шини · Високопродуктивні
Тип автоМотоциклPassenger Car / Crossover
Підсумок

Яку ж купити?

Bridgestone

Dunlop

Переможець: Bridgestone Battlax Hypersport S22 — краща за показниками: керованість, сухе покриття і комфорт. Обирайте Dunlop SP Sport 3000, якщо для вас найважливіше: зносостійкість.

Обирайте шину A Вам подобається гостра, чуйна керованість

Bridgestone Battlax Hypersport S22 має 90 проти 64 у категорії «керованість».

Обирайте шину A Вам потрібне максимальне зчеплення на сухій дорозі

Bridgestone Battlax Hypersport S22 має 93 проти 85 у категорії «сухе покриття».

Обирайте шину B Вам потрібен найдовший ресурс протектора

Dunlop SP Sport 3000 має 70 проти 64 у категорії «зносостійкість».

Обирайте шину A Вам потрібна максимальна комфортність

Bridgestone Battlax Hypersport S22 має 80 проти 76 у категорії «комфорт».

Шина A · Bridgestone Battlax Hypersport S22
Шина B · Dunlop SP Sport 3000

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму), нормовані відносно найкращої шини в кожному тесті з більшою вагою новіших тестів. 40% — тисячі відгуків власників із сайтів магазинів і оглядів. Якщо для шини є лише одне з джерел, ми використовуємо його і про це повідомляємо.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку.