Перейти до змісту
Порівняння Оновлено Вересень 2026

Bridgestone Battlax BT 023 vs Bridgestone Battlax Sport Touring T31 — порівняння (Вересень 2026)

Наша відносна оцінка на 60% складається з об’єктивних даних тестів і на 40% — з відгуків власників, тож порівняти можна будь-які дві шини, навіть якщо їх ніколи не тестували разом.

Шина A Bridgestone

Bridgestone Battlax BT 023

Літні шини · Преміум туристичні

Bridgestone Battlax BT 023 tread pattern
Об’єктивно (60%)
/100
Даних тестів ще немає
Власники (40%)
89/100
47 відгуків власників
Сухе покриття
92
Мокре покриття
85
Комфорт
91
Зносостійкість
88
Керованість
90

Ціни змінюються щодня — перевірте у продавця для вашого розміру.

VS
Шина B Bridgestone

Bridgestone Battlax Sport Touring T31

Літні шини · Преміум туристичні

Bridgestone Battlax Sport Touring T31 tread pattern
Об’єктивно (60%)
72/100
1 професійний тест
Власники (40%)
80/100
2 відгуки власників
Сухе покриття
84
Мокре покриття
75
Комфорт
80
Зносостійкість
85
Керованість
80

Ціни змінюються щодня — перевірте у продавця для вашого розміру.

ВисновокПереможець: Bridgestone Battlax BT 023 — краща за показниками: комфорт, мокре покриття і керованість. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії.
Читати повністю

TireWheelGuide може отримувати комісію за покупки за посиланнями на цій сторінці.

Оцінки за категоріями

5 категорій поруч

Кожна смуга — відносна оцінка в цій категорії. Розгорніть плитку, щоб побачити результати тестів і оцінки власників.

Сухе покриття

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Battlax BT 023 попереду на 8
A — Bridgestone Battlax BT 023
92
B — Bridgestone Battlax Sport Touring T31
84
Чому така оцінка
ДжерелоBattlax BT 023Battlax Sport Touring T31
Професійні тести (оцінка TWG) 83
Власники (Tyre Reviews) 92 85

Мокре покриття

Вага: Важливо
Оцінка (0–100) Battlax BT 023 попереду на 10
A — Bridgestone Battlax BT 023
85
B — Bridgestone Battlax Sport Touring T31
75
Чому така оцінка
ДжерелоBattlax BT 023Battlax Sport Touring T31
Власники (Tyre Reviews) 85 75

Комфорт

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Battlax BT 023 попереду на 11
A — Bridgestone Battlax BT 023
91
B — Bridgestone Battlax Sport Touring T31
80
Чому така оцінка
ДжерелоBattlax BT 023Battlax Sport Touring T31
Власники (Tyre Reviews) 91 80

Зносостійкість

Вага: Важливо
Оцінка (0–100) Battlax BT 023 попереду на 3
A — Bridgestone Battlax BT 023
88
B — Bridgestone Battlax Sport Touring T31
85
Чому така оцінка
ДжерелоBattlax BT 023Battlax Sport Touring T31
Власники (Tyre Reviews) 88 85

Керованість

Вага: Нейтрально
Оцінка (0–100) Battlax BT 023 попереду на 10
A — Bridgestone Battlax BT 023
90
B — Bridgestone Battlax Sport Touring T31
80
Чому така оцінка
ДжерелоBattlax BT 023Battlax Sport Touring T31
Власники (Tyre Reviews) 90 80

Оцінки коротко

Bridgestone Battlax BT 023 vs Bridgestone Battlax Sport Touring T31: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяBridgestone Battlax BT 023Bridgestone Battlax Sport Touring T31
Відносна оцінка 89 81
Сухе покриття 92 84
Мокре покриття 85 75
Комфорт 91 80
Зносостійкість 88 85
Керованість 90 80

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Налаштування

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому та зносостійкість за замовчуванням «Важливо» — саме їх покупці цінують найбільше. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються миттєво.

Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноБільшеМакс
Перераховано
Загальна оцінка

Шина A

Шина B

Від власників

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників на сайтах магазинів та оглядів — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Bridgestone Battlax BT 023

The Bridgestone Battlax BT-023 is widely regarded as a highly capable and durable sport-touring tire that offers a significant performance upgrade over its predecessors. Users consistently praise its exceptional wet-weather confidence, longevity, and stability, making it a favorite for commuters and long-distance tourers alike.

Плюси

  • Exceptional wet-weather grip and water dispersal
  • Impressive tread life and durability even on heavy motorcycles
  • High levels of stability and predictable handling
  • Quick warm-up times
  • Strong value proposition for high-mileage riders

Мінуси

  • Slower steering response compared to sportier alternatives
  • Tendency for the rear tire to square off under heavy touring loads
  • Occasional reports of instability or 'wobble' late in the tire's life cycle
  • Some users noted a lack of grip on specific road surfaces like painted lines

Спостереження

  • Heavy sport-touring bikes (e.g., K1300GT, FJR1300, ZZR1200) benefit significantly from the tire's stability and longevity.
  • Users noted that the tire can feel 'slower' or heavier in steering transitions when fitted to lighter, more agile sport bikes.
  • Heavily loaded bikes may experience uneven 'stepping' wear on the sides of the tire.
Шина B Bridgestone Battlax Sport Touring T31

The Bridgestone Battlax Sport Touring T31 is viewed as a capable and communicative tire that performs well in spirited riding conditions. While it offers reliable grip, some users report a tendency for the tire to feel overly sensitive or skittish on uneven road surfaces.

Плюси

  • Strong dry grip on smooth road surfaces
  • High level of road feedback and communication
  • Capable of maintaining pace with sport-oriented motorcycles
  • Improved wet weather performance compared to previous generations

Мінуси

  • Tendency to skip or feel unsettled on rough, uneven road surfaces
  • Feedback can occasionally be misleading, creating a false sensation of slipping
  • Wet grip performance is considered good but not class-leading compared to dedicated sport tires

Спостереження

  • Users of the GT-spec variant on heavy sport-touring motorcycles like the ST1300 report a generally positive experience with handling and feedback.
Характеристики

Характеристики поруч

Параметр A · Bridgestone Battlax BT 023 B · Bridgestone Battlax Sport Touring T31
КатегоріяЛітні шини · Преміум туристичніЛітні шини · Преміум туристичні
Тип автоМотоциклМотоцикл
Підсумок

Яку ж купити?

Bridgestone

Bridgestone

Переможець: Bridgestone Battlax BT 023 — краща за показниками: комфорт, мокре покриття і керованість. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії.

Обирайте шину A Вам потрібна максимальна комфортність

Bridgestone Battlax BT 023 має 91 проти 80 у категорії «комфорт».

Обирайте шину A Ваш пріоритет — безпека на мокрій дорозі

Bridgestone Battlax BT 023 має 85 проти 75 у категорії «мокре покриття».

Обирайте шину A Вам подобається гостра, чуйна керованість

Bridgestone Battlax BT 023 має 90 проти 80 у категорії «керованість».

Обирайте шину A Вам потрібне максимальне зчеплення на сухій дорозі

Bridgestone Battlax BT 023 має 92 проти 84 у категорії «сухе покриття».

Шина A · Bridgestone Battlax BT 023
Шина B · Bridgestone Battlax Sport Touring T31

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму), нормовані відносно найкращої шини в кожному тесті з більшою вагою новіших тестів. 40% — тисячі відгуків власників із сайтів магазинів і оглядів. Якщо для шини є лише одне з джерел, ми використовуємо його і про це повідомляємо.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку.